20 Rzeczy, które Systemy Zarządzania Praktyką powinny zrobić dla Ciebie

Firmy drastycznie się zmieniają, a pracownicy oczekują, że będą pracować tam, gdzie i kiedy mogą, a klienci oczekują lepszej i szybszej obsługi za tę samą cenę. A ponieważ te zmiany mają miejsce, praktyki systemów zarządzania muszą ewoluować wraz z nimi, ale zbyt wiele firm uważa, że ich systemy nie mogą.

Ich wygląd i odczucia są przestarzałe, a procesy pracy opierają się na koncepcjach będących w obiegu 20 lub więcej lat temu. Zbyt duża część rozliczeń jest uzależniona od oczekiwania na raportowanie na koniec miesiąca, a raportowanie często musi być eksportowane do Excela, a następnie manipulowane, zanim stanie się użyteczne.

Krótko mówiąc, system zainstalowany kilkadziesiąt lat temu może już nie nadawać się do Twoich celów.

Firmy są również wstrzymywane przez zbyt dużą ilość danych rozdrobnionych na wiele systemów, co sprawia, że utrzymanie danych, interfejsów i raportowanie jest bardziej czasochłonne niż potrzeby biznesowe i spowalnia tempo, w jakim firma może działać.

Zbyt wielu partnerów ma poczucie, że podejmuje decyzje w sprawie niestandardowych informacji tylko dlatego, że jest zbyt wiele czasu lub wysiłku, aby dotrzeć do informacji, które naprawdę chcieliby zobaczyć.

Wszystko to może nie mieć znaczenia dla firm, które są szczęśliwe robić rzeczy "the old way" and see no reason to change – after all, accounting is renowned for being a conservative profession. Ale jest coraz więcej firm i pracowników w ramach tych bardziej konserwatywnych firm, które nie są skłonne zaakceptować, że muszą być związane przez zasady jak praktyka prowadził się 20 lub 30 lat temu (lub więcej).

Zależy im na systemach, które działają tak, jak chcą: dane w czasie rzeczywistym, mobilne, tablice rozdzielcze i automatyczne powiadomienia. Chcą też, aby wyglądały jak inne nowoczesne aplikacje, których używają w życiu osobistym.

Badania pokazują, że aplikacje mobilne, które są słabo przystosowane do potrzeb użytkowników, nie są tak przyjazne dla urządzeń mobilnych, a jeśli użytkownicy nie biorą ich szybko, po prostu przestają z nich korzystać. Czego więc powinna szukać bardziej postępowa firma w praktycznym systemie zarządzania w 2017 roku, w którym to miejscu wkrótce się znajdziemy?

Oto krótka lista kontrolna tego, co definiuje system zarządzania praktykami jutra. Odzwierciedla ona oczekiwania tych przyszłościowych partnerów i menedżerów, którzy chcą mieć firmę bardziej efektywną, progresywną i konkurencyjną, która może przyciągnąć i utrzymać pożądany przez nich standard personelu: