3 Sposoby, w jaki firmy mogą korzystać z urządzeń przenośnych i narzędzi do wiedzy3 Sposoby, w jaki mogą korzystać z urządzeń przenośnych i narzędzi do wiedzy

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z technologią chmury, istnieją trzy proste sposoby rozpoczęcia eksperymentów oraz garść narzędzi, na które możesz spojrzeć teraz i w przyszłości.

Na niedawnej konferencji Thomson Reuters Synergy 2015 w Orlando na Florydzie, podczas której skupiono się na technologii, jak również na tym, czego należy używać i jak najlepiej z niej korzystać.

Oto tylko niektóre z najgorętszych tematów, a także wskazówki, jak zająć się przyszłością Twojej firmy już dziś:

Going Mobile

Zanim firma zdecyduje, że chce być mobilna i rozpocznie badania nad tym, jak się tam dostać, ważne jest, aby zastanowić się, dlaczego podąża w tym kierunku, według Christiny Wiseman, kierownika produktu Web Services & Mobile Technologies dla działu podatków i rachunkowości Thomson Reuters. âAre they trying to be more efficient or provide better client services? Powinieneś iść w kierunku, który spełnia Twoje potrzeby biznesowe.â”

Wiseman zaleca trzy sposoby rozpoczęcia podróży przez firmy.

1.Spójrz, jak prezentujesz obecnie technologię swoim klientom. Kiedy twoi klienci przychodzą na spotkanie, czy wręczasz im schowek z papierowym dokumentem do podpisania? Czy pokazujesz im zeznanie podatkowe na swoim ekranie, który odwracasz, aby mogli je zobaczyć? Czy też sami są on-line i podpisują dokumenty za pomocą iPada? W jaki sposób radzisz sobie z technologiami z klientami osobiście, możesz mówić dużo o praktykach Twojej firmy. Zadaj sobie pytanie, czy przejście na technologię mobilną sprawi, że doświadczenie to będzie lepsze?

2.Zbadajcie chmurę. Dowiedz się, co ta nowa technologia może dla Ciebie zrobić. Według Wisemana, jeśli masz całą dokumentację klienta w chmurze, to możesz mieć do niej dostęp wszędzie. Zobacz, jak możesz pracować z chmurą, aby mieć taki dostęp w każdej chwili, więc jeśli masz informacje, których potrzebujesz, kiedy ich potrzebujesz, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić, niezależnie od tego, czy jesteś w swoim biurze czy nie.

3.Używaj narzędzi mobilnych do własnej edukacji ustawicznej. Ludzie pomijają tę strategię, jeśli chodzi o własne szkolenia, ale korzystanie z aplikacji mobilnej w celu uzyskania CPE może naprawdę uwolnić godziny, które tradycyjnie spędziłbyś przy biurku w swoim biurze. Dzięki aplikacjom, możesz słuchać seminarium lub warsztatu w dowolnym miejscu, w dzień i w nocy, w dogodnym dla siebie miejscu.

5 Technologie, które należy stosować

Brian Wood, starszy konsultant w Thomson Reuters, dzielił się pięcioma technologiami, które zmieniają (lub zmienią się w najbliższej przyszłości) działalność i życie wielu umów CPA.

1. Tabletki. Może wydawać się to oczywiste, ale stosowanie tabletek zwiększa wydajność pracy. â Jest to coś, o czym ludzie są nieśmiałe-nieśmiałe, ale udowodniono, że pomaga firmie stać się bardziej wydajną i mobilną,â” powiedział Wood.

2. Kabel USB-C. Kabel ten może być przełącznikiem dla tych, którzy często podróżują i zawsze z trudem śledzą przewody swoich urządzeń. Według Wooda, Apple i Chrome rozpoczynają wdrażanie tego adaptera do swoich laptopów. âYou’re now dealing with one type of cable, not carrying around a bunch of different ones,â” Wood powiedział. â” It’s more streamlined functionality.â”

3. Robotyka. Używanie robotów nie jest tak daleko. Jako CPA, poświęć więcej czasu na przemyślenie tej technologii, ponieważ odnosi się ona do działalności Twoich klientów.Zrozumienie roli, jaką może odegrać robotyka, może zaowocować bardziej inteligentnym podejmowaniem decyzji, jeśli chodzi o wydajność pracowników.

4. Druk 3D. Tak, to już się dzieje, ale było to głównie niedostępne dla większości firm. To się zmienia. Tradycyjne drukowanie 3D może trwać godzinami; nowa pojawiająca się technologia CLIP (Continuous Liquid Interface Production) może drukować 25 procent do 100 procent szybciej, co obiecuje przekształcić produkcję.

5. Monitory OLED. Mogą one być ogromnym hitem dla audytorów, którzy podróżują na miejscu, ponieważ nowa, rozwijająca się technologia firmy LG w szczególności pozwala na rozwinięcie elastycznego wyświetlacza do średnicy jednego cala. âTraditionally I’d have a laptop or USB-connect connected screen, but to be able to just roll up my monitor â I think that technology is absolutely amazing,â” Wood said. Obecnie LG pokazuje obecnie 18-calowe monitory, ale planuje premierę 60-calowego monitora w 2017 roku.

Zachęcamy do dzielenia się ulubionymi wskazówkami i narzędziami dla swojej firmy i pracy z klientami, a także wszelkimi pytaniami związanymi z wdrażaniem technologii.