3 Zmiany pomagające w przeniesieniu praktyki podatkowej na wyższy poziom

Jeśli chcesz przenieść swój biznes podatkowy na wyższy poziom, niektóre rzeczy muszą się zmienić – to fakt.Cóż, ponieważ zmiana jest obowiązkowa dla rozwoju twojej praktyki podatkowej, polecam następujące trzy strategie – prawdziwe zmiany w grze – dla wyrwania się z pakietu i pokonania konkurencji.

1. Where You Sell

Możesz zmienić media, w których reklamujesz.Pomyśl o mediach jako o platformie dla Twojego przekazu marketingowego.Po prostu zrób listę, na której będziesz się teraz reklamować.Gdzie reklamowałeś się w przeszłości?Co działało, a co nie działało tak dobrze?Czy ty w ogóle wiesz na pewno?(Wskazówka: Kiedy używasz marketingu bezpośredniego odpowiedzi, jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, aby być w stanie określić ilościowo wyniki).

Jeśli wyniki reklamy podatkowej firmy nie były gwiazdą w przeszłości, nie polecam winić go na mediach, których używałeś.Z mojego doświadczenia wynika, że media zazwyczaj nie są problemem.W większości przypadków, gdy promocja podatkowa firmy traci pieniądze lub nie działa tak jak miałeś nadzieję, to zazwyczaj jest to rynek docelowy lub komunikat problem.

Ale powiedzmy, że masz reklamę, która pracuje dla ciebie.Awans przynosi ci akceptowalny zwrot z inwestycji, więc co robisz dalej?

Możesz być zaskoczony, ale biorąc to samo ogłoszenie, które już dla Ciebie pracuje i prowadząc promocję w innych mediach, możesz podwoić lub potroić swoje wyniki.W wielu przypadkach, ledwo trzeba zmienić reklamę.Wszystko, co zrobiłeś, to wykorzystałeś swoją wiadomość marketingową i dodałeś ją do kilku innych platform ( mediów ).

Właściwe media przyciągają uwagę rynku docelowego, a gdy są uruchamiane w połączeniu z innymi promocjami, następuje dynamika.Ten efekt multimedialny stanowi dodatkowy impuls dla wszystkich Twoich kampanii, w porównaniu z samodzielnym prowadzeniem promocji.

2. Kto sprzedaje

Innym sposobem na zwiększenie wyników promocyjnych Twojego biznesu podatkowego jest zmiana kto dokonuje sprzedaży.Możesz zmienić, kto w twoim biurze może rozmawiać z potencjalnymi klientami, a kto najlepiej rozmawiać z istniejącymi klientami.

W naszym biznesie podatkowym, tylko kilka kluczowych osób zostało wybranych do rozmowy z potencjalnym klientem przez telefon lub jeśli weszli do naszego biura. (Okazję do pozyskania nowego klienta traktowaliśmy jak złoto).Kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu miała mentalność wysokiego priorytetu wewnątrz biura, która polegała na sprzedaży spotkania lub pozyskaniu kogoś nowego, kto spróbuje.Mentalność ta jest ważna również dla zespołu sprzedaży na zewnątrz .

Czy zdałeś sobie sprawę, że Twoi dotychczasowi klienci podatkowi są najlepszym zespołem sprzedaży, jaki masz do rozpowszechniania «dobrych wieści» o Twojej działalności podatkowej?Zejdź z drogi, aby traktować je jak tajne siły sprzedaży agenta.Bądź celowy, aby zebrać swoje 10 lub 12 najlepszych klientów «najlepiej polecam».Uwielbiają rozmawiać o tobie i twoim biznesie podatkowym tak czy inaczej.

Wybierz datę i zaproś swoich «mistrzowskich» klientów, aby spotkali się z Tobą w tym samym czasie. Nakarm ich i rozdaj kilka miłych prezentów, okazując uznanie za to, że są jednymi z Twoich «topowych» klientów.Spójrz im w oczy i powiedz im, jaką robią różnicę w Twoim życiu!Następnie daj im zgodę na wzięcie swojego Programu Polecający-Przyjaciel i przejście z nim na wyższy poziom.Zaoferuj dodatkowe «materiały sprzedażowe» dla tych ekspertów od słów i ust do przekazania ich współpracownikom, sąsiadom i członkom rodziny.

Oczywiście, jeśli możesz ich jeszcze bardziej zmotywować, rób to, co uważasz za stosowne.Jeśli prawo twojego stanu lub twoja licencja zawodowa by tego nie aprobowały, nie ma problemu, po prostu powiedz im, że kochasz je z odręcznymi podziękowaniami. (Wiele razy odręczne dziękczynienia – twoje notatki działają lepiej niż pieniądze!)

3. Who You Sell To

Po pierwsze, niech mi będzie wolno postawić sprawę jasno: oszczędzający profesjonaliści podatkowi zawsze starają się sprzedawać innym wysokiej jakości klientom, podobnym do tych, którzy już znajdują się w ich bazie danych klientów.Znajdują małe segmenty klientów zgrupowanych na swojej liście, którzy okazali się być doskonałymi ludźmi do pracy.Oczywiście, twoim pierwszym priorytetem jest najpierw sprzedaż do tego typu ludzi.

Następnie, chcę, abyś zablokował trochę czasu na burzę mózgów z kilkoma przyjaciółmi lub członkami rodziny i zaczął przypominać sobie o swojej istniejącej stolicy związku.Możecie nie zdawać sobie z tego sprawy, ale macie aktywa związane ze związkami zakopane również w waszym biznesie podatkowym.Te związki są z ludźmi, którzy mogą wnieść wielką wartość do twojej praktyki podatkowej.Jakbyś zgubił skarb, gdybyś wiedział, gdzie jest zakopane złoto, czy nie spróbowałbyś go wykopać?

Uwaga: Proszę nie komplikować zbytnio tego, co mam zamiar powiedzieć.(Powodem, dla którego poruszam tę prostą strategię jest, historycznie rzecz biorąc, zalety podatkowe są straszne w podstawowej sieci).Możesz zrobić listę wszystkich ludzi, których znasz w swoim mieście dzisiaj.Oni nie muszą być bardzo wpływowi.Ale pomocne jest to, że mają grupę ludzi w swoim osobistym kręgu wpływów, aby móc rozpowszechniać informacje o twoim biznesie podatkowym.

To, co sprawia, że sieć działa dobrze, to posiadanie świetnego haka. Jest to powód, dla którego podatnicy powinni poważnie zastanowić się nad Tobą w porównaniu do wszystkich innych dostępnych im opcji składania deklaracji podatkowych.Brzmi znajomo?Możesz skompilować osobną unikalną ofertę sprzedaży dla Twojej firmy podatkowej tylko dla celów sieciowych.