5 Sposoby wprowadzania do obrotu Twojej firmy księgowej

Marketing firmy księgowej w dzisiejszych czasach może być próbą. Istnieje tak wiele sprzecznych porad, że wiele osób nie jest pewnych, jaką strategię wybrać. Ponadto, konkurencja staje się coraz bardziej sztywna, ponieważ coraz więcej osób zaczyna reklamować się w sieci. Jednakże, istnieje pięć wytycznych, które mogą pomóc w marketingu firmy mądrze w tym technologicznie mądry era.

1. Aktualizuj swoją stronę internetową

Wiele firm księgowych zaczyna tworzyć stronę internetową, ale nigdy jej nie maksymalizować. Twoja strona internetowa powinna być kompletna, unikalna i zaprojektowana w taki sposób, aby zamieniać odsłony stron w płatnych klientów. Twoja baza klientów rzeczywiście szuka księgowych online, czy jest to tysiąclecie czy emeryci. Przekonanie ludzi do podjęcia tego skoku z szukania do kupowania jest specjalistycznym zadaniem, które może zrobić całą różnicę w wynikach finansowych w przyszłym roku.

2. Link do mediów społecznościowych i korzystanie z nich

Czy ubiegałeś się o konta w mediach społecznościowych odpowiadające twojej firmie? Może to być między innymi Twitter, Facebook, Instagram i inne. Konta te powinny linkować do Twojego bloga księgowego i strony internetowej, a także być przez nie połączone. Tworząc tę sieć obecności online, robisz to tak, że ludzie mogą być przyciągani do swojej obecności w sieci z różnych punktów wejścia.

Po ustaleniu różnych obecności w mediach społecznościowych, ważne jest, aby używać ich mądrze. W odpowiednim czasie wypowiadaj się na temat swojej dziedziny na temat wszystkich swoich obecności w mediach społecznościowych. Link do dłuższych artykułów na swoim blogu księgowym. To sprawi, że ludzie będą cię obserwować i stopniowo budować bardziej znaczącą obecność w sieci.

3. Prowadzić bloga księgowego

Blogowanie jest jednym z najlepszych sposobów, aby Twoje pomysły wyszły na jaw – ale także jednym z najlepszych sposobów na zbudowanie dla nich publiczności. Jeśli nie prowadzisz bloga, możesz stracić wiele możliwości marketingowych. Blog to świetny sposób, aby wyrazić swoje pomysły i dać klientom poczucie swojej osobowości, ale także sposób na zwiększenie liczby osób, które czytają Twoje przesłanie.

Blogi nie muszą składać się ze skomplikowanych esejów, ani być dobrze przeszukane, nie mogą zawierać kontrowersyjnych tematów. Możesz uczynić swój blog krótkim i słodkim. W rzeczywistości, krótkie i słodkie jest często atrakcyjne zarówno dla potencjalnych klientów, jak i wyszukiwarki bots.
.

4. Zmaksymalizuj wyszukiwanie lokalne

Google i inne boty w wyszukiwarkach coraz częściej dają pierwszeństwo zarówno blogowaniu jak i obecności w mediach społecznościowych, które wymieniają lokalne nazwy i punkty orientacyjne. Blogi te są bardziej prawdopodobne, że pojawią się, gdy ludzie z okolicy będą szukać odpowiednich terminów. To może dać Ci ogromną przewagę, gdy ludzie w Twojej społeczności szukają konkretnych usług, które oferujesz.

5. Nie wstydź się z dala od Email Marketingu

Wielu właścicieli firm w dobie współczesnej unika e-mail marketingu. Wszyscy byliśmy ofiarami stosów spamu, który lawinowo zasilał współczesnych konsumentów. E-mail marketing nie musi być jednak tak nieefektywny lub irytujący. Należy dać klientom możliwość zapisania się na tę listę, a następnie mądrze z niej korzystać. Korzystaj z tych e-maili marketingowych, aby rozpowszechniać informacje o kuponach i ofertach. Używaj ich również do linków do nowych wpisów na swoim blogu, jak również do nowych i odpowiednich wpisów w mediach społecznościowych. Co najważniejsze, pozwól ludziom na usunięcie swojego nazwiska z listy maili, jeśli chcą. Ta jedna opcja często robi różnicę między spamem a poszukiwanymi informacjami.