5 Wskazówki dotyczące przekonania klientów do przyjęcia chmury5 Wskazówki dotyczące przekonania klientów do przyjęcia chmury

Wydaje się, że there's niewiele unikając faktu, że dodawanie wartości do swoich klientów często wiąże się z głoszeniem korzyści z przejścia do chmury â zadanie wielu księgowych może nie czuć się najbardziej komfortowo zrobić.

Ale nie bój się. Wiedz, że finanse to działalność oparta na współpracy, a praca z klientami korzystającymi z platformy chmury obliczeniowej jest w rzeczywistości bardzo ekscytującą szansą. Rachunkowość w chmurze pozwala firmom pozostać w kontakcie z ich księgami i księgowymi, a ponadto jest skalowalna, efektywna kosztowo i bezpieczna.

Być może zdajesz sobie z tego sprawę, ale jak zdobywasz swoich klientów na pokładzie? Przekonanie przedsiębiorcy, aby zrobił coś, co jest jego pasją, może być trudnym biznesem; wiem, bo I'apos;m jednym z nich!

Prawda jest taka, że rozmowa z właścicielami firm o ich pakiecie księgowym najprawdopodobniej nie ustawi ich pulsującego wyścigu. Ale jest jedna wyraźna droga do serca przeciętnego przedsiębiorcy, a to jest gotówka ! Najlepszym sposobem, aby przekonać klientów do przejścia na platformę księgową online jest przedstawienie korzyści kosztowych z przejścia do chmury i przejść stamtąd.

Oto pięć punktów sprzedaży, które pomogą Ci przekonać klientów SMB do przyjęcia pakietu księgowego opartego na chmurze:

1. Koszt: It's Taniej niż rozwiązania hostowane

Let's not beat around the bush here. Przeniesienie się do chmury, ogólnie rzecz biorąc, jest tańsze! Zsumować koszty wszystkich tych licencji oprogramowania, konserwacji serwera i usług IT, i porównać to do jednej miesięcznej opłaty od takich jak Xero (obecnie mniej niż 7 dolarów miesięcznie) lub nawet QuickBooks Online (obecnie od 8 dolarów miesięcznie). Całkiem przekonywujące rzeczy!

2. Zwiększone zyski

Z raportu zleconego przez Rackspace i dostarczonego przez Vanson Bourne’a we współpracy z Manchester Business School wynika, że 56 procent badanych firm stwierdziło, że technologie chmury obliczeniowej pomagają im zwiększyć zyski. Podczas gdy odnosi się to do chmury obliczeniowej w ogóle, księgowość nie różni się niczym od innych â zasady biznesowe pozostają takie same. Chmura jest producentem deszczu!

3. Czas to pieniądz

Nie można nie doceniać oszczędzających czas kosztów księgowania w chmurze. Użytkownicy oprogramowania księgowego MYOB raportują oszczędność średnio 10 godzin miesięcznie w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Dziesięć godzin miesięcznie!Czy uważasz, że właściciele firm mogą być zainteresowani odzyskaniem całego dnia każdego miesiąca? Ty stawiasz!

4. Time is Money (this one is so important I'm saying it twice)

It&apos to nie tylko oszczędność czasu dzięki podstawowej platformie księgowej online. Ekosystemy wokół każdej z platform oferują oprogramowanie, które zapewnia jeszcze większą automatyzację. Na przykład, Receipt Bank automatyzuje przetwarzanie rachunków, faktur i pokwitowań, a Zastępca jest aplikacją do śledzenia czasu pracy, która eliminuje ból związany z zarządzaniem harmonogramem i listą płac. Moja firma automatyzuje również prognozowanie przepływu środków pieniężnych, dzięki czemu można zobaczyć, kiedy będziesz i kiedy wygrasz't mieć gotówkę w banku â, co jest niezbędne do codziennego podejmowania decyzji z klientami SMB â i oszczędza czas i pracę związaną z tworzeniem niestandardowych arkuszy kalkulacyjnych w formacie Excel.

Chodzi o to, że istnieją setki aplikacji, które mogą integrować się z Twoimi danymi w chmurze w celu ulepszenia i przyspieszenia systemów i procesów biznesowych, dzięki czemu Twoi klienci mogą skupić się na tym, co jest dla nich ważne.

5. It's Free to Convert

Cóż, to może być wolny do konwersji z on-premises do chmury. MoveMyBooks jest rozwiązaniem technicznym, które może zakończyć konwersję z Sage do QuickBooks Online lub Xero w ciągu kilku godzin. Obecnie oferuje swoje usługi za darmo. Ponadto, niektóre platformy księgowe w chmurze są skłonne płacić firmom księgowym za wykonanie konwersji, usuwając obciążenie od klienta.

Istnieje wiele innych korzyści dostępnych zarówno dla księgowych, jak i dla właścicieli firm. Ale w grze perswazji, polecam grać w karty pieniężne: Jest to najbardziej natychmiastowa i natychmiastowa gratyfikacja dla twoich klientów SMB. Chmura ułatwia zarządzanie pieniędzmi i automatyzację ważnych, ale czasochłonnych zadań. A rozwiązania te są nie tylko tańsze pod względem gotówkowym, ale również pod względem wydajności, co oznacza, że więcej czasu można poświęcić na generowanie przychodów dla firmy.

Myślisz, że te wskazówki polecą z twoimi klientami? Jaką skuteczną taktykę zastosowałeś, aby je zdobyć, aby dokonać zmiany, czy masz jeszcze pytania dotyczące chmury?