6 Wskazówki dotyczące racjonalnego rozliczania się z podatkami

Niektóre statystyki mówią, że 47% kraju nie płaci podatków. Są też nieliczni zamożni, którzy mają śmiesznie wysokie dochody i bogactwo, ale śmiesznie małe płatności podatkowe. Choć może nie jesteście w żadnej ze skrajności, to zdecydowanie dobrym pomysłem jest oszczędzanie na podatkach i unikanie kilku z nich w sposób wyrafinowany.

Oto kilka takich wskazówek podatkowych, które pomogą Ci obniżyć rachunki podatkowe i zagłębić swoją kieszeń.

Pomnóż swój dochód niepodlegający opodatkowaniu

Wierzcie lub nie, nadal pozostaje kilka nieopodatkowanych aktywów dochodowych. Zaczynamy.

Roth IRA Accounts – Zostaw pieniądze na koncie na pięć lat bez wypłaty, a Twój dochód wzrośnie i nie będziesz od niego naliczał żadnych zysków kapitałowych ani podatku dochodowego.

Obligacje publiczne/miejskie – Kiedy inwestujesz w te obligacje, masz prawo do dużej części dotacji od rządu federalnego. Od dochodów z tych obligacji nie jest pobierany federalny podatek dochodowy.

Inwestując w te obligacje emitowane przez stany, miasta, powiaty i agencje quasi-publiczne, mają Państwo prawo do federalnego zwolnienia z podatku dochodowego od dochodów z tytułu odsetek od tych obligacji. Jeśli jednak podlegasz już alternatywnemu podatkowi minimalnemu, dochód z obligacji działalności prywatnej podlega opodatkowaniu.

► Świadczenia z tytułu ubezpieczenia na życie

Jako beneficjent polisy na życie, która nie została sprzedana osobie trzeciej, otrzymana kwota będzie wolna od podatku.

Polisa ubezpieczeniowa na życie o wartości pieniężnej równej wartości pieniężnej budynku mieszkalnego generuje dywidendy, które są dopisywane do polisy o wartości pieniężnej, co prowadzi do zwiększenia świadczenia na wypadek śmierci.

Dywidendy ubezpieczeniowe, które od nich otrzymujesz, nie podlegają opodatkowaniu, ponieważ są w zasadzie niczym innym, jak tylko nadwyżką składki, którą zapłaciłeś.

Ubezpieczenie na życie Wartość pieniężna

Każdy wzrost wartości pieniężnej ubezpieczenia na życie jest zwolniony z podatku i można go pożyczyć na poczet przyszłego potencjalnego świadczenia na wypadek śmierci. Możesz zdecydować się na spłatę pożyczki wraz z odsetkami lub odsetki mogą być naliczane i spłacać zasiłek na wypadek śmierci. To, co robisz, to neutralizowanie wzrostu wartości twojej gotówki i uwolnienie jej od federalnego podatku dochodowego poprzez pożyczanie na jej pokrycie. Należy jednak pamiętać, że w przypadku ubezpieczeń na życie należy mieć stabilne źródło dochodu, aby zapobiec wygaśnięciu polisy, a aby móc czerpać z niej rzeczywiste korzyści finansowe, trzeba czekać co najmniej dobre dziesięć lat.

Invest in Real Estate

Nieruchomości pozostają ulubionym i oszczędzającym podatki sposobem na tworzenie bogactwa. Inwestorzy inwestujący w nieruchomości jeszcze bardziej zmniejszają swoje obciążenia podatkowe, przyjmując dopuszczalne odliczenia z tytułu amortyzacji.

Zyski kapitałowe z tytułu nieruchomości mogą być również odroczone na czas nieokreślony poprzez wykorzystanie 1031 giełd. Giełda 1031 jest strategią prawną stosowaną przez weteranów inwestujących w nieruchomości w celu uniknięcia płacenia podatków przy sprzedaży nieruchomości.

Giełda 1031 pozwala osobie fizycznej na sprzedaż nieruchomości i przeniesienie tej kwoty w celu nabycia nieruchomości po wyższej cenie. Kiedy wykorzystasz otrzymane zyski na zakup nowej nieruchomości, nie musisz płacić podatków do czasu sprzedaży następnej nieruchomości.

Nabycie nieruchomości daje możliwość znacznego obniżenia podatków. Ulgi i zwolnienia podatkowe dla właścicieli nieruchomości pozwalają im zamienić straty w zyski z wszystkich zaoszczędzonych przez nich pieniędzy.

Te ulgi podatkowe mogą obejmować wszelkie rzeczywiste koszty powstałe w związku z finansowaniem, zarządzaniem, konserwacją, naprawami, zarządzaniem nieruchomościami, reklamą i innymi mediami. Wszystkie odsetki od kredytów hipotecznych są również możliwe do odliczenia.

Sprzedają aktywa, które zbytnio tracą!

Prostym paradygmatem, który sprawia, że ta praca jest wykonywana, jest to, że musisz płacić wysokie podatki od wszelkich zysków kapitałowych, które osiągasz, ostre 20%.

Ale kiedy zdywersyfikujesz swoje aktywa na kilku zarabiających i kilku przegranych, IRS głównie opodatkowuje różnice między zyskami i stratami. Poprzez osiągnięcie właściwej równowagi pomiędzy sprzedażą aktywów przynoszących straty i aktywów przynoszących zyski, zostaniesz opodatkowany tylko od kwoty różnicy pomiędzy nimi, co w rzeczywistości zniweluje Twój podatek od zysków kapitałowych i do 3.000$ rocznie w zwykłym dochodzie.

Przejęcie dywidend z działalności gospodarczej

Pobieranie wynagrodzenia z własnej firmy nie jest finansowo mądrą decyzją. Wynagrodzenie jest dochodem podlegającym opodatkowaniu. Musisz płacić na nie podatek socjalny i medyczny. Kiedy jednak zamiast wynagrodzenia pobierasz dywidendę z własnej firmy, oszczędzasz na pracodawcy i pracowniku część podatku Social Security i Medicare.

W przeciwieństwie do pensji, dochody z dywidend otrzymują obniżoną stawkę podatkową. IRS jest jednak świadomy takich technik po stronie osób fizycznych. Biorąc całą wypłatę jako dywidendę, można wylądować na głębokiej wodzie z Internal Revenue Service. Więc obetnij sobie rozsądny kawałek jako pensję i odpocznij jako czek z wypłatą.

When You Land Into Tax and Foreclosure Troubles

Mówi, że jeden na czterech płacących podatki Amerykanów ma kłopoty podatkowe. Nie składasz ani nie płacisz podatków przez kilka lat? A potem nagle Wewnętrzna Służba Podatkowa wysyła ci «Ostateczne zawiadomienie o zamiarze zapłaty podatku».

Dokonałeś regularnych płatności hipotecznych. Wpadłeś jednak w jakiś kryzys finansowy i przegapiłeś kilka spłat. Zanim będziesz mógł ubiegać się o modyfikację, otrzymasz rufowe zamknięcie dostępu, a bank nie będzie chciał słuchać?

Zanim będzie za późno, złapać eksperta, nowojorskiego prawnika podatkowego, aby pomóc Ci naprawić swoje problemy z opodatkowaniem i zamknięciem i przywrócić swoje życie na właściwe tory.

Autor Bio:

John Fazzio jest doświadczonym i agresywnym prawnikiem procesowym w kancelariach Fazzio z siedzibą w Mahwah, New Jersey. Jako praktyk procesowy specjalizuje się w kontrowersjach podatkowych, sporach sądowych dotyczących egzekucji z nieruchomości, prawie rozrywkowym i procesach sądowych. Jest przekonany, że adwokat powinien być w stanie poradzić sobie z ludzkimi relacjami, ustaleniami prawnymi i krytycznym myśleniem.

(Źródło obrazu)