7 Wskazówki dotyczące zarządzania dużymi przedsięwzięciami podatkowymi w okresie wzmożonej aktywności zawodowej

Jeśli chodzi o duże zobowiązania podatkowe w trakcie pracowitego sezonu, upewnienie się, że cały Twój zespół jest po tej samej stronie, zwiększy wydajność i zmniejszy stres w najbardziej krytycznej porze roku. Niektóre rzeczy są poza naszą kontrolą, ale to, jak planujemy nieoczekiwane odchylenia, może sprawić, że proces ten będzie łatwiejszy do opanowania.

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc przy największych zaangażowaniach.

1. Communicate Expectations <br>
Zmniejszenie dwuznaczności jest ważne, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania klienta. Ustal konkretne daty, które uwzględniają lokalizację i dostępność osób zgłaszających chęć powrotu, ale zawsze pozostawiają poduszkę, zakładając, że klienci mogą nie dotrzymać swoich terminów docelowych.

Po ustaleniu terminów realizacji celów klienta, przekaż swojemu zespołowi wcześniejszą datę. Dzięki temu będziesz mógł poradzić sobie z planowaniem konfliktów, które pojawiają się w trakcie pracowitego sezonu. Przekaż wszystkie terminy dostaw całemu zespołowi. Przygotowujący muszą zrozumieć, że jeśli przegapią terminy, ryzykują, że ich recenzenci przegapią swoje terminy.

2. Prepare Workpapers Ahead of Time <br>
Rozważ, co może być w znacznym stopniu ukończone przed uzyskaniem środków finansowych na koniec roku. Może to obejmować harmonogramy amortyzacji środków trwałych lub inne pozycje, w których większość prac może zostać zakończona wcześniej. Poproś tutaj swoich przygotowawców o informacje zwrotne; wiedzą oni lepiej niż ktokolwiek inny, co można zrobić przed czasem.

3.Define Roles of Each Team Member <br>
Upewnij się, że zespół zaręczynowy rozumie role każdego z nich. To gwarantuje, że każdy wie, do kogo zwrócić się o pomoc i buduje pracę zespołową. Zaufaj każdej osobie do wykonywania swojej pracy. Mikrozarządzanie uniemożliwia członkom zespołu przejmowanie odpowiedzialności za swoją pracę. Jeśli wiedzą, że im ufasz, mają większe szanse na spełnienie Twoich oczekiwań.

4. Omówienie postępów i potwierdzenie oczekiwań <br>
Kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem, poinformuj swojego klienta i zespół o zmianach w terminach dostawy. Regularne kontrole w celu upewnienia się, że zaangażowanie jest na celu, nie jest mikromanewrowanie. Nie pomylcie tych dwóch rzeczy. Regularna komunikacja jest ważna, aby poradzić sobie z wyzwaniami, które pojawiają się przy planowaniu i nieoczekiwanych badaniach.

5. Poszerz swój zespół, aby zapewnić ciągłość <br>
Obrót jest częścią rachunkowości publicznej. Może to być okaleczające, jeśli jedna osoba ma zbyt dużą wiedzę instytucjonalną i zbyt duże obciążenie pracą, aby się zaangażować. Zastanów się nad rozłożeniem pracy. Na przykład, rodzinny klient biznesowy może mieć zespół jednostki i indywidualny zespół. Pomogłoby to złagodzić skutki ścierania się i konfliktów związanych z harmonogramem.

6. Help Your Team When Needed <br>
Czasami trzeba pobrudzić sobie ręce. Jeśli członek zespołu musi odejść wcześnie, bądź gotów do rozpoczęcia pracy, aby utrzymać ją w ruchu. Jeśli personel pracuje tak ciężko, że nie ma czasu na przerwę, chwyć go za kawę lub przekąskę. Jeśli konflikty planowania powstać, wypracować go z firmy harmonogramu i partnerów; unikać wprowadzania pracowników w środku. Czegokolwiek potrzebują do wykonania pracy, musisz być gotowy, chętny i zdolny do wspierania ich.

7.Debrief After Large Projects <br>
Za każdym razem, gdy kończysz duży projekt lub przekraczasz termin, spotkaj się ze swoim zespołem, aby przedyskutować, co zadziałało, co nie zadziałało, a co można zrobić lepiej. Wykorzystaj ich sugestie do udoskonalenia procedur zaangażowania.

Jedną z podstawowych wartości naszej firmy jest działanie jako jedna firma.Oznacza to, że współpracujemy i motywujemy się nawzajem przez stresujące czasy i najbardziej złożone problemy klientów. Każdy członek zespołu jest równie ważny. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą zminimalizować stres zespołu i pomogą mu skupić się na przekraczaniu oczekiwań klienta.