AAA Partners with Halogen to Build World-Class Accounting Firms

Oprogramowanie halogenowe ogłosiło dzisiaj partnerstwo z Association for Accounting Administration (AAA) . Partnerstwo to zapewnia ponad 900 członkom stowarzyszenia dostęp do najlepszych praktyk zasobów ludzkich i specjalnych warunków zakupu wielokrotnie nagradzanego pakietu Halogen Talent Management Suite do profesjonalnych usług.

Utrzymanie najlepszych wyników i rozwój nowego przywództwa to najwyższy priorytet dla firm księgowych. Według McKinsey & Company, firmy, które rozwijają swoją praktykę zarządzania talentami, mają szansę na uzyskanie o 22 procent większych zysków niż te, które ich nie mają. W rezultacie, coraz więcej firm przyjmuje «mentalność talentów», rozpoznając i inwestując w swój kapitał ludzki w celu rozwijania nowego przywództwa i utrzymania przewagi konkurencyjnej.

Firma członkowska AAA Warren Averett O’Sullivan Creel jest wieloletnim klientem Halogen Software i jest w stanie uzyskać znaczący zwrot z inwestycji dzięki programom zarządzania talentami, w tym zaoszczędzić ponad 400 godzin płatnych rocznie, zmniejszyć obroty i poprawić dopasowanie celów.

«Nasza firma jest wieloletnim laureatem nagrody Best Companies to Work For Florida Trend na Florydzie, a pod koniec ubiegłego roku zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych firm księgowych 2011 roku przez Accounting Today «, powiedziała Kathy Anthony, PHR i CEO Warren Averett O’Sullivan Creel. «Halogen Software odegrał ważną rolę w uczynieniu z zarządzania talentami najwyższego priorytetu w naszej firmie, a nasze ciągłe zaangażowanie w poprawę wyników i rozwoju członków naszego zespołu stworzyło wartość dla wszystkich zainteresowanych».

Dzięki profesjonalnym usługom Halogen eAppraisal, firmy księgowe i inne organizacje świadczące profesjonalne usługi mogą zwiększyć atrakcyjność i zatrzymanie pracowników, zidentyfikować luki w umiejętnościach oraz uzyskać znaczne oszczędności w zakresie godzin rozliczeniowych poświęconych na zadania związane z zarządzaniem talentami. W razie potrzeby, firmy mogą licencjonować dodatkowe moduły do automatyzacji zarządzania wynagrodzeniami, informacji zwrotnej 360 stopni, planowania sukcesji, rekrutacji, opisów stanowisk i zarządzania uczeniem się.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się w celu bezpłatnego wypróbowania profesjonalnych usług Halogen eAppraisal, członkowie AAA są zachęcani do kontaktu z Halogen Software bezpośrednio przez e-mail pod adresem [e-mail protected] lub telefonicznie pod numerem (866) 566-7778.

Artykuły pokrewne:

  • Zarządzanie i rozwój młodych profesjonalistów
  • Mentoring następnej generacji i rozwój przyszłych liderów