Accountant Resource Center Dodane przez Bill.com Accountant Resource Center Dodane przez Bill.com

Automat do płatności biznesowych Bill.com posiada obecnie Centrum Zasobów Księgowych w ramach swojego Programu Księgowego, oferujące narzędzia i wskazówki dotyczące najlepszych praktyk mających na celu rozwój usług w zakresie księgowości i płatności rachunków.

Centrum Zasobów Księgowych Bill.com zawiera filmy wideo, kwestionariusze, prezentacje PowerPoint, FAQ i kalkulatory opracowane na podstawie wywiadów i wskazówek od klientów firmy księgowej Bill.com, którzy odnieśli sukces.

Oferowane sekcje w centrum zasobów obejmują:

  • Dostosowanie klientów do Tak koncentruje się na przekształcaniu płatności rachunków i perspektyw księgowych w klientów. Materiały pomocnicze obejmują wskazówki dotyczące coachingu klientów do chmury, FAQ, które należy przekazać klientom firm księgowych, kwestionariusze oceny klientów oraz filmy demonstracyjne i recenzyjne.
  • Pricing Services Right dostarcza cennych wskazówek na temat skutecznych strategii cenowych, wskazówek dotyczących wyceny usług Bill.com oraz ukrytych kalkulatorów kosztów.
  • Spreading the Word dzieli się informacjami na temat tego, jak pomóc księgowym w rozwoju ich bazy klientów poprzez niezbędne porady, sprawdzone praktyki i zasoby mediów społecznościowych.
  • Konfiguracja klientów zawiera formularze i listy kontrolne dla nowych klientów na Bill.com.

Centrum Zasobów Księgowych jest zarezerwowane dla klientów firmy Bill.com, jednak księgowi i księgowi, którzy nie są klientami firmy Bill.com, mogą zapoznać się z Centrum Zasobów Księgowych, pobierając jeden z jego nowych przewodników (Wypróbowane i prawdziwe porady dotyczące zwiększenia bazy klientów) tutaj.

â Firmy księgowe są krytycznymi dostawcami usług doradztwa i płatności rachunków dla firm na całym świecie i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia firmom sukcesu, â» René© Lacerte, założyciel i CEO Bill.com powiedział w oświadczeniu. âThe Accountant Resource Center zapewnia naszym klientom z branży księgowej skuteczne, gotowe do użytku aktywa, które torują im drogę do pomocy klientom w wejściu w XXI wiek, jeśli chodzi o płacenie i otrzymywanie zapłaty.Nasze doświadczenie pokazuje, że prowadzi to do zwiększenia przychodów i większej bazy klientów.â»

Czy jest to coś, co twoja praktyka uzna za przydatne? Czy obsługa płatności rachunków jest usługą, którą obecnie oferujesz lub którą zamierzasz świadczyć dla swoich klientów biznesowych?