Accountants Must Stop the Shuffling, Here’s How

The Daily Grind, The Routine, The Same Old Thing, Business as Usual; prawdopodobnie użyłeś tych zwrotów, aby odnieść się do swojej pracy. Jeśli tak, możesz być «shufflingiem».

Merriam-Webster Dictionary definiuje «do tasowania» jako: «poruszać się w kółko, tam i z powrotem, albo z jednego miejsca do drugiego.»Jak możesz wiedzieć, tasowanie powoduje erozję. Co ważniejsze, w Twoim życiu zawodowym nie powinno chodzić o to, czym są te codzienne rzeczy, ale dlaczego tak jest.

Niewielu chciałoby przenieść swój potencjał do grobu; niewykorzystany, lub co gorsza, niewykorzystany. Ale, jak wszyscy podejrzewamy, zdarza się to wielu ludziom – ich najlepsze nigdy nie zostało dostarczone światu. Ponownie, jedyne pytanie brzmi dlaczego ?

Zanim pomyślisz, że jest to artykuł filozoficzny, zatrzymaj się tutaj i odpowiedz na te dwa pytania:

  1. Jako specjalista od księgowości, co dokładnie «tasujesz» każdego dnia?
  2. Czemu tak codziennie się trzęsiesz?

The Accounting and Tax «âShuffling»

Wpływy od klientów często wrzucane są do «ksiąg rachunkowych». Informacje o przychodach i wydatkach od klientów wrzucane są do zeznania podatkowego, i tak dalej …

Jako księgowy możesz łatwo zrobić listę rzeczy, które przemieszasz w swojej codziennej pracy.

Rzeczywisty wynik losowania

Większość codziennych przetasowań w zawodzie księgowego i podatkowego skutkuje zaspokojeniem «potrzeby». Na przykład, terminowe składanie zeznań podatkowych, zgodność z prawem, itp.

Potrzebna satysfakcja jest w najlepszym wypadku «niechcianym zakupem». Jest to rodzaj «zła koniecznego», a co za tym idzie, jest podatny na intensywne negocjacje cenowe. Ogranicza to rentowność w zawodzie księgowego i podatkowego.

Zrób to zamiast tego

Tak, zaspokojenie potrzeb jest zdecydowanie koniecznością, ale nie zbuduje to dla ciebie bogactwa, jeśli nie opracujesz standardowych procesów dla wydajnej «produkcji masowej». Oszczędności skali mogą zarobić dla ciebie pieniądze, ale najpierw potrzeba więcej inwestycji w koszty ogólne. W związku z tym możesz chcieć to zrobić zamiast tego:

  • Szybszą i bardziej satysfakcjonującą drogą do większego bogactwa będzie dostarczenie tego, czego klienci chcą , , a nie tylko tego, czego potrzebują .Klienci zapłacą więcej za swoje chęci i zaoszczędzą na swoich potrzebach. iPhone, na przykład, pokazał, że można stworzyć tę masową «chęć» u ludzi.Kilku klientów nie będzie w pełni świadomych tych możliwości. Musisz pokazać swoim klientom możliwości – możliwości adekwatne do ich konkretnej sytuacji – oraz to, w jaki sposób pomagasz im osiągać lepsze rzeczy, tworzyć te «pragnienia» w ich umysłach.Może to być tak proste, jak to, że złożenie zeznania podatkowego na czas jest koniecznością. Jak mogę zaoszczędzić na podatkach to «chęć».Sprawozdanie finansowe może być potrzebą. Jak mogę sprawić, by moja firma była bardziej dochodowa, to «chcę».
  • Nie wiesz, czego twoi klienci mogą naprawdę «chcieć»? Po prostu zapytaj ich, w każdej interakcji. Możesz być zaskoczony, ile strategicznej i konkurencyjnej inteligencji dadzą ci twoi klienci, za darmo!Innym sposobem jest wykorzystanie mediów społecznościowych. Dowiedz się na forach dyskusyjnych, blogach, itp., że twoi klienci – i twoje idealne perspektywy – są częste. Dokładnie zanotuj ich komentarze na takich platformach. Możesz znaleźć mnóstwo informacji o ich «chętnych» – z ich własnych komentarzy.
  • Uważaj na swoje «shuffles». I zadaj pytanie:»Kiedy to (cokolwiek robisz) jest przemieszane, co się stanie dalej?»Jeśli to «co» nie zaspokaja prawdziwej «chęci» twojego klienta, zadaj następne pytanie: «Co mogę stworzyć z tego tasowania, które klienci będą chcieli wiedzieć?»

To ćwiczenie może pomóc ci spakować i przedstawić twoim klientom pewną użyteczną inteligencję, aby stworzyć tę «potrzebę».