Accountants Want Change, Not Always Clear HowAccountants Want Change, Not Always Clear How

W dzisiejszych czasach trudno jest prowadzić dyskusję na temat zawodu księgowego bez pojawienia się słowa “âCâ”, ale według niektórych ostatnich badań, które przeprowadziliśmy, większość księgowych jest dla odmiany.

Bez względu na to, czy są oni popychani przez klientów, czy też próbują pociągnąć ich za sobą i poprowadzić, większość z ponad 1500 uczestniczących w badaniu księgowych i CPA w naszej ostatniej pracy z Receipt Bank wskazała, że wszyscy oni są za poprawą swojej praktyki, zwiększeniem obsługi klienta i wykorzystaniem technologii, aby się tam dostać.

Mieli również wybór identyfikacji jako âTraditionalist,â” chcąc bardzo niewiele zrobić ze zmianą, ale tylko tyle, aby być może zdobyć trochę więcej klientów lub poprawić to, co już robią, lub stwierdzając, że są one âChampionâ” â prawdziwy lider, że ich klienci ufają domyślnie do podjęcia ich firm do następnego poziomu, jak ich firmy są dobrze na drodze do zmiany.

Wszystko to oznacza, że istnieją wyraźne oznaki, że księgowi są skłonni być więcej niż są, lub nawet zostali do tego przeszkoleni. Idea bycia doradcą lub po prostu chcą wiedzieć więcej o tym, jak technologia może poprawić życie ich praktyki i klientów, którym służą, jest powszechna.

Dla większości księgowych czas był â, że utrzymanie zgodności klientów i utrzymanie pewnego poczucia porządku finansowego było wystarczające. Z pewnością dla niektórych tak jest nadal. Ale jest dramatyczna zmiana, która nastąpiła w ciągu ostatnich kilku lat, z gotową dostępnością narzędzi i usług, aby mieć bardziej odpowiednie, skuteczne praktyki, a nawet rozszerzyć raz tradycyjnych ról, aby umożliwić praktykujący księgowy pomóc podnieść firmy, które obsługują.

Krótko mówiąc, wszystko wskazuje na to, że ta âchangeâ”, którą ciągle słyszymy, wiejąc na wietrze, nie będzie już taką tajemnicą. Wręcz przeciwnie, jest całkiem możliwe, że księgowi mogą stać się liderami, których nie wszyscy oczekują od swoich klientów, ale będą mile widziani.

Więc nawet jeśli nie byłeś jednym z ponad 1500 księgowych i CPA, którzy wzięli udział w badaniu, jest dla Ciebie przewodnik, czy identyfikujesz się jako Tradycjonalista , czuć Pchnięty lub Ciągnięty , czy jesteś prawdziwym mistrzem swoich klientów . Pobierz dowolny z nich za darmo i daj swojemu treningowi zastrzyk energii lub po prostu zanurkuj i zobacz kim jesteś.

W AccountingWEB planujemy przeprowadzić dalsze badania, aby dowiedzieć się, jak wiele zmian jest przyjmowanych, zwłaszcza jeśli chodzi o technologię, a także jakie narzędzia mają największe znaczenie i co może się zdarzyć. Jak zawsze, z zadowoleniem przyjmujemy Państwa opinie i spostrzeżenia.