Accountex Dzień 1: Gotowy na 2017 i później

Nikt nie bierze udziału w profesjonalnej konferencji, aby pozostać tym samym, to jest dane. Ton, jaki zebraliśmy z rozmów i sesji podczas pierwszego pełnego dnia Accountex USA 2016, polegał na dokonaniu odpowiednich stopniowych zmian w Twojej firmie lub praktyce, aby właściwie przygotować się do nowego roku, a nawet później.

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki wyborów we wszystkich gałęziach rządu, przyznaje się, że istnieje duża niepewność w biznesie w tym nowym roku. Ale chociaż nie było ich w porządku dziennym podczas tegorocznego wydarzenia (wcześniej SleeterCon), idea zmian, a dokładniej to, jakie usprawnienia powinny zostać wprowadzone w praktyce w przyszłym roku, były z pewnością interesujące.

Co więcej, dyskusje na temat chmury i aplikacji przechodzą obecnie do takich pojęć jak uczenie się maszynowe i łańcuch blokowy oraz znaczenie na emeryturze.

W rzeczywistości, wzięliśmy trochę czasu, aby mieć czat wideo z liderów myśli i księgowych, i zapytał ich konkretnie o jednej zmiany księgowych powinny być wykonane w nadchodzącym roku. Odpowiedzi były różne – od komunikacji po przyjęcie nowej technologii, biorąc pod uwagę zwiększoną konkurencję, oczekiwania klientów i, oczywiście, pozostają aktualne.

Poniżej znajdują się rozmowy, które odbyliśmy z Dougiem Sleeter, założycielem Sleeter Group; Geni Whitehouse, CPA i hrabiną komunikacji w Brotemarkle, Davis & Co.; Amandą Aguillard, Xero Ambasadorem i właścicielką Aguillard Accounting; oraz Jennifer Warawa, wiceprezes wykonawczy ds. marketingu produktów w Sage, o tym, co dokładnie księgowi powinni zmienić lub poprawić w 2017 roku.