AICPA publikuje książkę konsumencką na temat finansów osobistych

3 stycznia American Institute of CPAs (AICPA) opublikuje swoją pierwszą krajową książkę edukacyjną dla konsumentów, Save Wisely, Spend Happily, , która łączy w sobie wgląd w CPA z całego kraju – 125 z nich z ponad 1000 lat wspólnego doświadczenia – w książkę z poradami, opowieściami i naukami o pieniądzach.

» Save Wisely, Spend Happily to przewodnik po dziedzinie finansów osobistych, który można odczytać od strony tytułowej do strony tytułowej lub odebrać w mgnieniu oka, aby poruszać się po konkretnym temacie», powiedział Ernie Almonte, CPA, przewodniczący Krajowej Komisji ds. umiejętności finansowych AICPA. «Przekazuje on obszerny wgląd zaufanych doradców w szybki i łatwy sposób, który każdy może wykorzystać do planowania studiów, edukacji swoich dzieci, z wyjątkiem emerytury, przetrwać rozwód, lub po prostu poprawić swoją sytuację finansową».

Save Wisely, Spend Happily uzupełnia wielokrotnie nagradzany program AICPA 360 Degrees of Financial Literacy, wolontariacki wysiłek zawodu CPA, który pomaga Amerykanom na wszystkich etapach życia zrozumieć ich finanse. Książka została wydana z okazji 125-lecia AICPA i korzysta z doświadczenia bestsellerowej autorki Sharon Lechter, CPA.

Lechter jest współautorem międzynarodowej bestsellerowej książki Rich Dad, Poor Dad i czternastu innych Rich Dad , a także Think and Grow Rich – Three Feet from Gold i Outwitting the Devil with the Napoleon Hill Foundation. Przynosi ona swój rozległy wgląd jako ekspert od CPA i finansów Oszczędzaj mądrze, wydaj szczęśliwie , tkając razem historie w rozmownym tonie, który zarówno informuje, jak i bawi.

«Pełen szczegółowych informacji, strategii oszczędzania pieniędzy i porad ekspertów, każdy rozdział jest wzmocniony osobistymi historiami, które przynoszą lekcje z książki», powiedział Lechter. «Te opowieści o finansowych niepowodzeniach, odzyskiwaniu pieniędzy i ewentualnych sukcesach pokazują, że przy uporczywym planowaniu – i odrobinie wskazówek – naprawdę można mądrze oszczędzać i szczęśliwie wydawać».

Save Wisely, Spend Happily będzie dostępny dla ogółu społeczeństwa zarówno w formacie paperback jak i Kindle 3 stycznia poprzez Amazon.com. Członkowie AICPA mogą rozpocząć zakup książki już teraz poprzez CPA2Biz. Przy większych zamówieniach dostępne są zniżki. Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe tego zawodu.

Powiązany artykuł:

  • Nowa strona internetowa AICPA «360 stopni alfabetyzacji finansowej» Debiuty

Źródło: 22 października 2012 r., komunikat prasowy AICPA