Aktualizacja: IRS przejmuje aktywa Lindsay Lohan

przez Teresę Ambord

Kiedy myślisz, że tydzień może minąć bez Lindsay Lohan w nagłówkach, ona wraca.

W zeszłym tygodniu, pod koniec listopada, wiadomości były dobre. Przyjaciel i kolega aktor, Charlie Sheen, dał jej czek na 100.000 dolarów, aby pomóc w uregulowaniu zaległych podatków. Była to kwota, którą była winna za rok 2009, pozostawiając ją z niezapłaconymi podatkami za rok 2010 w wysokości prawie 134.000 dolarów. Był to jednak wielki gest z jej strony i na pewno zadowoliłby podatnika przynajmniej na jakiś czas.

Nie w ten sposób. 3 grudnia, długie ramię IRS wyciągnęło rękę i przejęło rachunki bankowe Lohana za niepłacenie podatków. Zgodnie z artykułem w Forbes , IRS zazwyczaj współpracuje z podatnikami, jeśli ma powody, aby sądzić, że będzie pobierał podatki, i ucieka się do zajęcia tylko wtedy, gdy istnieje podejrzenie, że agencja nie otrzyma zapłaty.

Dla większości z nas wystarczy jeden poważny problem na raz. Nie dla Lohana. Również pod koniec listopada została aresztowana pod zarzutem, że uderzyła kogoś w nocnym klubie w Nowym Jorku. Nadal jest pod mikroskopem z wypadku samochodowego w czerwcu zeszłego roku, po tym jak policja w Kalifornii oskarżyła ją o kłamstwo na temat tego, co się stało. Jest na zwolnieniu warunkowym od zarzutów kradzieży w 2011. A krytycy nienawidzili jej ostatniego filmu, Liz & Dick , w którym zagrała Elizabeth Taylor.

Niestety, jeśli chodzi o Lindsay Lohan i złe wieści, to zawsze jest coś więcej. Co dalej?

Artykuły pokrewne:

  • Charlie Sheen to the Rescue for Lindsay Lohan
  • Dwie sprawy dotyczące uchylania się od płacenia podatków Loom over Lohan jako inne kwestie prawne znikają