App Watch na AICPA Engage

Cóż, ludzie, to, że o tej porze roku ponownie, choć w tym roku wspaniałe ludzie z American Institute of CPAs i CPA.com rzucili razem ich pierwszy «Megacon», i mimo koncentrując się na wszystko, od marketingu i administracji do planowania finansowego, w centrum tego 4.000 + uczestnik imprezy są nadal produkty i usługi, które pozwalają CPAs do prowadzenia swoich praktyk lepiej i pracy z klientami.

To, co kiedyś było po prostu znane wśród długoletnich uczestników jako «PracTech» lub Sympozjum Praktyków AICPA i Tech + Conference rozszerzyło się do Engage: o wiele więcej niż wcześniej, z tygodniem pełnym treści i nauki dla marketerów firmowych, administratorów, menedżerów majątkowych i planistów finansowych. Podczas gdy my będziemy mieć inne treści skoncentrowane na wydarzeniach tygodnia, istnieje prawdziwa kawalkada odpowiednich produktów i usług ogłoszeń w tym tygodniu, że chciałbym dostać się do w formie App Watch.

Po raz kolejny dla tych nieznanych, App Watch jest naszą zawsze informacyjną, nigdy nie płatną lub promocyjną kolumną skoncentrowaną na najnowszych, istotnych wiadomościach z rynku aplikacji i dostawców usług. Tak więc, poza zwykłym zestawem pokazów na stoiskach i podstawowych ogłoszeń «jesteśmy tutaj», udało nam się posortować kilka bitów odpowiednich wiadomości o produktach i usługach, aby podzielić się z wami, że mamy nadzieję, że znajdziecie jakąś wartość w wiedzy.

Mamy sporo do zrobienia, jak można by sobie wyobrazić na takiej konferencji, więc zajmijmy się tym:

Aktualności: Expensify i Bill.com Form Enhanced Integration

Producent oprogramowania do raportowania wydatków Expensify i dostawca usług płatności biznesowych w chmurze Bill.com nawiązali współpracę, co zaowocowało znacznym przeprojektowaniem ich integracji z nowymi funkcjami, w tym synchronizacji dokumentów między Bill.com, Expensify i rozwiązaniami ERP. Zmodyfikowana integracja Expensify i Bill.com włącza inne rozwiązanie partnerskie CPA.com Intacct do swojej pierwszej iteracji, umożliwiając przepływ informacji pomiędzy wszystkimi trzema systemami. Bezproblemowe połączenie ogranicza do minimum liczbę kliknięć, automatyzując właściwą ścieżkę płatności za zwrotne wydatki i zapewniając, że wszystkie dokumenty i paragony zostaną zaludnione we właściwych miejscach po drodze.

Widoki: OK, więc to jest zdecydowanie dobrze wiedzieć, czy firma obsługuje więcej klientów na poziomie przedsiębiorstwa, lub przynajmniej tych, którzy skorzystaliby z bardziej solidnego pakietu rachunkowości w chmurze, jak Intacct. Nie, że prawdopodobnie nie ma żadnych korzyści dla użytkowników Bill.com i Expensify, lub tych, którzy chcieliby wpaść do mojej kategorii prowadzącej przez prawdziwe partnerstwa integracyjne. Oznacza to, że odrobiłeś pracę domową i zorientowałeś się, jak właściwie pracować bezproblemowo w każdym znaczeniu tego słowa w ramach jednej aplikacji i mieć informacje z innych za pośrednictwem partnerstwa razem, bez potrzeby korzystania z API lub jakiejkolwiek dodatkowej pracy z Twojej strony. Krótko mówiąc, w ten sposób można naprawdę wygrać w chmurze, jak już wspomniałem wcześniej, widząc, jakie inne aplikacje i usługi w chmurze mogą z Tobą dobrze współpracować i zawrzeć taką umowę.

Aktualności: Integracja Scalus i TSheets zapewnia śledzenie czasu w aplikacji Workflow

Firma Scalus, producent oprogramowania do zarządzania zespołami i przepływu pracy, zapowiedziała integrację z pakietem TSheets, aby dostarczyć rozwiązanie do śledzenia czasu pracy wbudowane bezpośrednio w pulpit Scalus workflow dashboard i umożliwiające płynne zarządzanie zespołem. Integracja ta oferuje klientom możliwość śledzenia czasu w arkuszach TSheets z poziomu aplikacji Scalus oraz konsolidację czasu spędzonego przez członków zespołu na konkretnych klientach, a także przechwytywanie notatek w odniesieniu do godziny rozliczeniowej.

Najważniejsze cechy integracji Scalus z TSheets to: Scalus workflow automatycznie przesuwa dane śledzenia czasu do TSheets; konsolidacja danych zespołu, klienta i arkusza czasu za pomocą jednego kliknięcia; możliwość robienia przerw w przepływie pracy i natychmiastowej synchronizacji ich z TSheets; oraz możliwość śledzenia czasu w jednym okienku w Scalus.

Widoki: Tak więc, Scalus jest w tej czy innej formie od kilku lat, ale naprawdę uderzył na rynku, jak wiemy, że z powrotem w 2015 roku. Te dwa miały atrament podstawowy układ integracji z powrotem wtedy (listopad 2015, aby być dokładnym), ale najwyraźniej zajęło trochę czasu, aby wypracować prawdziwą integrację między swoimi produktami, które są one ujawniając w tym tygodniu. Hej, nie możesz ich winić za to, że poświęcili trochę czasu, aby to naprawić, miejmy nadzieję, że to zrobili.

Nawet w najmniejszych firmach problemy związane z przepływem pracy i zarządzaniem zespołem sięgają głęboko. Jeśli nie masz na to czasu, wiesz, że prosisz o poważne kłopoty, zwłaszcza jeśli chcesz spróbować rozszerzyć swoją ofertę usług. Czy Scalus koniecznie jest lepszy niż to, co tam jest? Nie dla mnie, ale jestem pewien, że przewyższa zarządzanie zespołem i przepływem pracy w arkuszach kalkulacyjnych. I znowu ten element śledzenia czasu mógłby pomóc. Pamiętaj, że nawet jeśli szukasz modelu o bardziej stałej cenie lub wartości, to i tak musisz mieć wyczucie WIP i czasu, jaki spędzasz na nim wraz z pracownikami, aby nadać mu wartość. Ci faceci demonstrują również, jak to wszystko działa razem podczas konferencji, więc złap ich, jeśli tam jesteś i zobacz, o co w tym wszystkim chodzi.

Aktualności: Doc.It Release Doc.It Go Mobile App

Doc.It, dostawca produktów do zarządzania dokumentami, przepływu pracy i przechowywania dokumentów dla firm księgowych i podatkowych, ogłasza nową aplikację mobilną Doc.It Go, zaprojektowaną do współpracy z Doc.It Suite.

Doc.It Go daje Ci możliwość korzystania z Doc.It Suite w zasięgu ręki, pozwalając na kontynuowanie pracy w dowolnym miejscu i czasie przy użyciu dowolnego urządzenia mobilnego. Aplikacja Doc.It Go została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikowi natychmiastowy dostęp do wszystkich informacji przechowywanych w Doc.It; śledzić dokumenty; znać status przepływu pracy; współpracować na wielu urządzeniach; przekazywać pracę współpracownikom; robić i przesyłać zdjęcia do systemu; umieszczać i pobierać dokumenty z portalu internetowego; oraz wysyłać dokumenty pocztą elektroniczną. Aplikacja Doc.It Go Mobile jest dostępna w Google Play i Apple AppStore.

Widoki: Po pierwsze, dobrze jest zobaczyć tych facetów są nadal wokół i dodając do swoich ofert. Kilka lat temu (podczas PracTech, jeśli pamiętam), mieli oficjalne odsłonięcie do mediów, analityków i liderów myśli w przestrzeni, próbując ustalić pewne znaczenie wśród niezliczonych rozwiązań zarządzania dokumentami w tym czasie. Chociaż nie ma aż tak wielu fanfar z tym ogłoszeniem, dodanie pewnej mobilności w ramach współpracy jest zawsze dobrą rzeczą. Czas, kiedy posiadanie aplikacji mobilnej było postrzegane jako zaawansowane, i chociaż stało się to bardziej powszechne i oczekiwane w dzisiejszym świecie biznesu, istnieją tutaj pewne bardzo przydatne funkcje, jeśli dzielisz się dokumentami z zespołem.

Aktualności: AuditFile Introduces Add-In Tool for Microsoft Excel

Dostawca rozwiązań do automatyzacji audytów w chmurze AuditFile udostępnił AuditFile Report Builder, bezpłatny dodatek do programu Excel dostępny w Microsoft Office Store. Nowy dodatek daje specjalistom ds. audytu większą elastyczność w budowaniu dynamicznych sprawozdań finansowych, raportów, harmonogramów i innych dokumentów roboczych poprzez bezpośrednie połączenie z odpowiednimi danymi w narzędziu AuditFile trial balance.

Dodatek ten rozszerza integrację AuditFile z pakietem Microsoft Office i działa w programach Excel 2016 dla komputerów Mac, Excel 2016 lub nowszych oraz Excel Online. Użytkownicy AuditFile mogą dodać kreator raportów AuditFile z zakładki Add-Ins w programie Excel. W kwietniu AuditFile ogłosił przystąpienie do programu partnerskiego Microsoft Cloud Storage Partner Program i udostępnił integrację z pakietem Microsoft Office Online do tworzenia, edycji i zarządzania dokumentami roboczymi w środowisku chmury AuditFile.

Kreator raportów AuditFile pozwala użytkownikom na połączenie danych z bilansów prób i arkuszy wiodących do Excela w celu dynamicznego tworzenia własnych sprawozdań finansowych i raportów, a także automatycznego odświeżania tych danych podczas aktualizacji w AuditFile. Przykładowo, użytkownik AuditFile może w prosty sposób połączyć komórkę w zestawieniu finansowym lub szablonie raportu w Excelu z zestawieniem bilansowym, a wszystkie wpisy w dzienniku są automatycznie odzwierciedlane podczas aktualizacji w czasie rzeczywistym w narzędziu bilansów prób AuditFile.

Widoki: Ci faceci pracują szybko, aby zostać zauważonym w przestrzeni audytu, dodając nowe funkcje co kilka miesięcy, aby korzystać z CPA, którzy szczególnie angażują się w pracę A&A. Jak wiesz, jest to bardzo ciężki papier, a raczej dokument, praca i wszystko, co ma zamiar usprawnić pracę, którą wykonujesz, szczególnie z narzędziami produktywności, których już używasz (np. Microsoft Office, itp.), musi być dobrą rzeczą.

Dziękujemy za dostrojenie się do tego specjalnego wydania i, jak zawsze, Państwa myśli i punkty widzenia są nie tylko mile widziane, ale i mile widziane.