App Watch na Jetpack Workflow, Intuit ProConnect i Avalara

Niepromocyjna, nieobsługiwana w tym tygodniu, czysto informacyjna rura kolumny App Watch przyjrzy się nowościom z Jetpack Workflow, Intuit ProConnect i Avalara.

Co tydzień sprawdzamy w społeczności sprzedawców/usługodawców zorientowanych na księgowość, aby zobaczyć, co jest nowe lub interesujące dla naszych odbiorców i pieprzyć w niektórych z naszych własnych myśli na temat informacji. Mamy oczywiście nadzieję, że dzięki poniższym informacjom będziesz mógł podejmować bardziej przemyślane decyzje dotyczące produktów dla siebie i swoich klientów.

Gotowy? News and Views in 3, 2, 1…

Aktualności: Jetpack Workflow udostępnia Quickbooks Online Integration

Rozwiązanie Jetpack Workflow skoncentrowane na księgowości Jetpack Workflow jest teraz oficjalnie zintegrowane z QuickBooks Online. Integracja ta obejmuje zarówno synchronizację z klientem (pobieranie klientów z QuickBooks Online i wprowadzanie ich do Jetpack Workflow), jak i elementy linii usług i znaczniki klienta. Oprócz synchronizacji z klientem, Jetpack Workflow przenosi również informacje o czasie i rozliczeniach z powrotem do systemu QuickBooks Online, do celów fakturowania lub ewidencji czasu pracy. Integracja, która była w fazie beta przez 3 miesiące, jest dostępna na wszystkich rynkach objętych systemem Quickbooks.

Poglądy : Przepływ pracy i kwestia wydajności firmy wokół dowolnej liczby zadań nadal znajduje się na szczycie listy obaw lub planów poprawy wśród praktyków wszystkich rozmiarów. Posiadanie odpowiedniego rozwiązania dla swojej praktyki, poza “umieszczeniem wszystkiego w arkuszu kalkulacyjnym” lub, co gorsza, naklejkami na folderze, stało się bardziej imperatywne i wiedza o tym, co działa w Twojej firmie jest sama w sobie Pracą w Postępie (zobacz co tam robiłem?). Może jeszcze nie do końca ich znasz, ale pracują nad tym, aby to zmienić i integracja z uniwersum QuickBooksów (zwłaszcza QBO) pozwala produktowi zrobić krok w tym kierunku. To, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla Twojej praktyki, czy nie, zależy od Ciebie, ale jeśli integracja działa tak, jak reklamowano, to wydaje się realną perspektywą, nie?

Aktualności: Intuit ProConnect dostarcza ulepszeń w produktach podatkowych Lacerte i ProSeries

Intuit ProConnect ogłosił nowe i rozszerzone funkcje oprogramowania podatkowego Lacerte i ProSeries na nadchodzący sezon podatkowy. Usprawnienia te bazują na informacjach zwrotnych od klientów i zapewniają oszczędność czasu poprzez uproszczenie przepływu pracy i ograniczenie ilości wprowadzanych danych. Rok podatkowy Lacerte 2016 to m.in. udoskonalenia produktowe: Ulepszony interfejs użytkownika i wydajność programu Trial Balance Utility, dzięki któremu profesjonaliści podatkowi mogą łatwiej przechodzić od książek do podatków; wprowadzone zostały wskazówki dotyczące punktów potrzebujących pomocy poprzez hiperłącza ekranowe do artykułów, które dostarczają szczegółowych opisów ważnych pól wejściowych, aby pomóc profesjonalistom podatkowym odpowiedzieć na kluczowe pytania; automatyczne wypełnianie deklaracji poprawionych przez firmy; obsługa dwóch monitorów; oraz uproszczony i spersonalizowany instalator, który teraz propaguje ustawienia i preferencje z poprzedniego roku, aby zapewnić bezproblemową instalację. Jeśli chodzi o Ulepszenia Produktowe Roku Podatkowego ProSeries 2016, obejmują one możliwość dołączenia pliku PDF bezpośrednio z pola, które wymaga dołączenia pliku PDF, jak również korzystanie z Menu Plików; wybór e-pliku; oraz nową funkcję bezpieczeństwa, która identyfikuje pola, które zawierają poufne informacje i wyświetla informacje z gwiazdkami.

Widoki: Cóż, jest to, że o tej porze roku na niezbędne dodatki do szeroko stosowanych produktów podatkowych, które mają być wykonane. I choć wszyscy nie jesteśmy pewni kluczowych zmian w kodeksie podatkowym, biorąc pod uwagę nową administrację, to oczywiste jest, że potrzebne są ulepszenia istniejących produktów podatkowych, ponieważ odnoszą się one do bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. W związku z tym wydaje się, że Intuit wykonał swoją pracę odpowiednio z Lacerte i ProSeries.

Aktualności: Avalara teraz na Amazon Web Services Marketplace

Oparta na chmurze usługa automatyzacji zgodności podatkowej Avalara dla firm różnej wielkości ogłosiła, że wprowadza swoje rozwiązanie na Amazon Web Services (AWS) Marketplace, dołączając do rosnącej społeczności firm, które oferują szeroką gamę produktów i usług działających w chmurze AWS. Decyzja została podjęta wspólnie, ponieważ firma Amazon uznała, że zgodność podatkowa stała się kluczowa dla e-commerce i potrzebowała prostego sposobu na rozpoczęcie automatyzacji powiązanych procesów. Oprogramowanie Avalara oparte na cloud computingu podatkowym integruje się obecnie z ponad 500 rozwiązaniami z zakresu oprogramowania transakcyjnego.

Poglądy : OK, więc nie za dużo do powiedzenia lub dodania tutaj, poza tym jest dość duży dla Avalara jak to teraz daje im bezpośredni dostęp do rynku aplikacji, gdzie miliony sprzedawców e-commerce żyją. To jest chleb i masło Avalara i z automatycznej sprzedaży i używać podatku staje się nieco bardziej konkurencyjny to daje im ogromną nogę w górę. A jeśli jesteś biznesem e-commerce, Twoje pierwsze wprowadzenie do coraz bardziej skomplikowanego świata sprzedaży i podatku użytkowania może być pomocne od firmy, która ma rację na rynku Amazonii. Niezły interes.

Myśli, komentarze, sugestie i wszelkiego rodzaju opinie są mile widziane. To już kolejna edycja programu AccountingWEB’s App Watch.