App Watch na Nexonia, Tallie, FloQast i Tenenz

Dzień dobry, App Watchers, jesteśmy z powrotem z innym – i prawdopodobnie ostatni w roku – wersja swojego ulubionego, nie-promocyjne / niepłatne za kolumnę na najnowsze informacje dotyczące konta aplikacji.

W tym tygodniu mamy kilka ciekawych wiadomości o fuzji z Nexonii i Tallie, plus ulepszenia z FloQast oraz ofertę wideo z sezonu podatkowego z Tenenz. Jak zwykle, postaram się zaoferować swoje przemyślenia, ponieważ odnoszą się one do informacji, które są dostępne. Zróbmy to…

Aktualności: Nexonia ogłasza połączenie z Tallie

Internetowy i mobilny dostawca rozwiązań do zarządzania finansami i czasem Nexonia połączył się z działającym w chmurze producentem produktów do raportowania wydatków Tallie, ze skutkiem natychmiastowym. Połączona firma tworzy rosnącą niezależną platformę zarządzania czasem i wydatkami, dając klientom oprogramowanie do zarządzania finansami SaaS i konfigurowalne integracje. Główni klienci to Splunk, Smarsh, FitBit, SurveyMonkey, Shopify, DoubleDutch, CheckPoint Software, Marketo, Indeed i Crossfit oraz HoganTaylor. Połączona firma będzie prowadzić działalność poza biurami w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych w celu obsługi swoich klientów.

Widoki: Na początku roku wspomniałem, że przestrzeń zarządzania czasem i wydatkami nagrzewa się, a ta nowa kombinacja z pewnością pozwoli dwóm naprawdę iść do walki z takimi jak Expensify, TSheets, Neat, BigTime, Certify, BQE BillQuick, Insperity i wiele, wiele innych (nie panikuj, nie ignoruję reszty z was, po prostu robi punkt) w przestrzeni SMB. W końcu nie wiadomo, kto wygra, ale jak już wspomniałem, na pewno pomoże to w odpowiedniej integracji z głównymi systemami księgowymi, takimi jak QuickBooks, Xero, Sage, itp. Wiele z wyżej wymienionych, w tym nowa para, już to robią, już mają tę nogę w górę. Plus teraz są one, no wiesz, większe. Myślę, że zobaczymy jeszcze kilka takich związków w 2017 roku.

Aktualności: FloQast rozszerza rozwiązanie do zarządzania bliskiego, inne dodatki

FloQast Inc., dostawca oprogramowania dla księgowych, wprowadził nowe możliwości produktowe, dostosowane do potrzeb zewnętrznych firm finansowych i księgowych. Wraz z najnowszą wersją FloQast dodała nowe globalne funkcje pulpitu menadżerskiego, dzięki którym firmy te mogą centralnie przeglądać i zarządzać zamknięciami miesięcznymi swoich licznych klientów oraz innymi funkcjami zarządzania praktyką, a wszystko to z poziomu jednej konsoli. FloQast ogłosiła również nowy model licencjonowania przeznaczony dla zewnętrznych firm finansowych i księgowych, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby licencyjne oraz stworzyła wewnętrzny zespół ds. sprzedaży, marketingu i wsparcia tych firm. Ponadto, te firmy księgowe mogą również korzystać z elastycznej listy kontrolnej FloQast dla każdego procesu zarządzania praktyką, takiego jak śledzenie zgłoszeń zgodności, zarządzanie sprawozdawczością statutową i uzyskanie wglądu w działania operacyjne, takie jak listy płac lub inne zadania wymagane przez klienta.

Widoki: Pomysł outsourcingu księgowości, przynajmniej nowej rasy, gdzie można, wiesz, korzystać z chmury i narzędzi mobilnych, aby lepiej służyć firmom, które mogłyby skorzystać z takich usług, z pewnością wzrosła w ostatnich latach. W związku z tym, oferty takie jak FloQast zostały przyjęte w interesie uczynienia outsourcingu procesów biznesowych nieco łatwiejszym i bardziej efektywnym. Ogólnie rzecz biorąc jednak, outsourcing księgowości w ten sposób jest nadal czymś, do czego firmy budzą się. Niektórzy naprawdę nie widzą rozumowania, niektórzy używają go jako punkt spychający, aby dodać inne usługi i zwiększyć swoją ogólną ofertę wartości. Fakt, że firma, te ulepszenia, wszystkie miały na myśli księgowych i mają księgowych za ich utworzeniem, dobrze wróży.

Aktualności: Tenenz uruchamia serwis wideo

Tenenz Inc., dostawca internetowych narzędzi marketingowych i wartościowych produktów podatkowych i księgowych, uruchomił TaxVid, informacyjną usługę wideo dla klientów o tematyce podatkowej. Dodatkowo, Tenenz zaprasza wszystkich profesjonalistów z branży podatkowej do pobrania bezpłatnego filmu video dla klientów TaxVid 2016, opatrzonego marką i dostosowanego do ich potrzeb, do wykorzystania zgodnie z ich preferencjami, na ich stronie internetowej, w emailu i w mediach społecznościowych. Każdy film dla klientów TaxVid to 1-3-minutowe podsumowanie wspólnego tematu podatkowego, opatrzone logo firmy księgowej i danymi kontaktowymi. Tenenz pomaga w ustawieniu filmu wideo do użytku e-mailowego i internetowego. Tematyka TaxVid obejmuje kluczowe wydarzenia podatkowe w 2016 r.; Udowodnienie Twoich potrąceń; Maksymalne wykorzystanie Twoich darowizn; Pomysły na pomoc w sprawdzeniu Twoich zeznań podatkowych; oraz 5 wielkich tajemnic podatkowych. Płatna usługa obejmuje markowe filmy wideo, pomoc w konfiguracji wideo, automatyczną aktualizację w celu zapewnienia najbardziej aktualnej wersji filmów oraz hosting filmów.

Widoki: Więc z nietoperza, naprawdę nie wiem wiele o tych facetach, ale ich wydanie przyszedł mój sposób i oczywiste uderzył mnie: oto firma, która stara się zapewnić marketing, podatków i narzędzi księgowych do zawodu i – szok i niespodzianka – oni poszli i wydał klienta usługi wideo podatku, jak wszyscy jesteśmy w myślenia planowania podatkowego. Jak reklamowane, będą pomagać w ustawieniu go na e-mail i online. Teraz powinieneś wiedzieć, że mają darmowe wideo z najważniejszymi wydarzeniami, ale usługa wideo dla klientów jest dostępna w cenie subskrypcji $155.40 rocznie. Nie wydaje się to takie złe, jeśli myślisz o tym jako o wydatkach na marketing w sezonie podatkowym. Kto wie. Sprawdź darmowy bit na ich stronie internetowej (www.taxvid.com) i zobaczyć, że to jest warte inwestycji.

Jak zawsze, cała idea tej kolumny polega na tym, aby po prostu dostarczyć nuggetsy informacji i wglądu, ale my zawsze chcemy usłyszeć od ciebie. Jeśli wypróbowałeś jakiś produkt, jeśli w ogóle jest dla ciebie pomocny, i tak dalej. Miłego Bożego Narodzenia, Chanuki, Kwanzy i Nowego Roku. Do zobaczenia w 2017 roku!