App Watch na Sageworks, Wolters Kluwer i Xero

W tegorocznej edycji App Watch usłyszymy więcej o nowym partnerstwie produktowym Sageworks, platformie podatku dochodowego od osób prawnych Wolters Kluwer i nowej desce rozdzielczej Xero.

Ale najpierw, jak zawsze, trochę edukacji. App Watch to nasza cotygodniowa runda wiadomości o sprzedawcy produktów i dostawcy usług, ponieważ dotyczy lub jest potencjalnie interesujące dla specjalistów księgowych i ich klientów. Zapewniamy również trochę dodatkowego wglądu w to, co te wiadomości oznaczają, lub mogą oznaczać, dla Ciebie.

Wszystko dobrze? Zajmijmy się tym…

Aktualności: Atramenty Sageworks Inks Partnership with Xero

Firma informacji finansowej Sageworks nawiązała współpracę z firmą Xero, dzięki czemu jej produkty ProfitCents i Sageworks Valuation Solution (SVS) stały się częścią rynku Xero i zintegrowały się z platformą Xero. Proponowanym celem związku jest umożliwienie firmom księgowym, które korzystają z platformy analizy finansowej ProfitCents i SVS, przekazywania danych klientów bezpośrednio pomiędzy Xero i Sageworks.Ponadto, wkrótce udostępniona funkcjonalność Sageworks pozwoli firmom na otrzymywanie zaplanowanych raportów narracyjnych na temat działalności ich klientów w oparciu o ich dane Xero.Dzięki nowej integracji, ProfitCents i SVS mogą uzyskać bezpośredni dostęp do pól danych Xero i dostosować mapowanie danych, co pozwoli im na tworzenie wskaźników KPI i grupowania do analizy finansowej z wykorzystaniem istniejącej struktury kont Xero.

Widoki: OK, tłumaczenie? Na powierzchni, jak już wspomniałem wcześniej partnerstwa takie jak ta potrzeba, aby zdarzyć się między rachunkowością w chmurze i dostawców usług finansowych i tych, jak Sageworks, które mogą zakończyć jeszcze jeden kawałek rachunkowości jako układanki usług. W tym przypadku jest to analityk biznesowy. Tak więc dla tych z Państwa, którzy nie interesują się deskami rozdzielczymi lub nie zaglądają głębiej w wyniki finansowe swojego klienta, albo nie są lub nie rozważają bycia częścią Xero-wersji, ta wiadomość może być równie dobrze na dnie klatki dla ptaków. Ale dla tych, którzy są, powinieneś przyjąć ten związek. Teraz nie pójdziemy do króliczej nory tego, czym jest lub nie jest integracja w tym przypadku. Moja praca tutaj jest po prostu wyjaśnić trochę więcej wiadomości i dla tych z was, którzy korzystają z któregokolwiek z powyższych produktów, lub rozważają to, to jest zdecydowana noga do bycia bardziej zaufanym doradcą lub dodanie więcej usług do swojego wykazu. Wgląd w biznes to kolejny krok od wyjaśnienia tego, co dzieje się w «książkach», więc wszelkie narzędzia i partnerstwa tego typu powinny być mile widziane.

Aktualności: Wolters Kluwer oferuje nową platformę podatku dochodowego od osób prawnych

Wolters Kluwer Tax & Accounting ogłosił ulepszenia w swoim rozwiązaniu CCH SureTax, aby stworzyć wielopoziomową, opartą na chmurze platformę obliczeń podatkowych, która wspiera ogólną sprzedaż i użytkowanie, a także segmenty komunikacji i energii. Nowo ulepszona platforma będzie teraz zawierała dodatkowe 900 grup podatkowych, które wspierają ogólną sprzedaż i korzystanie z kalkulacji podatkowych.Inne kluczowe cechy CCH SureTax obejmują teraz: Decyzje dotyczące podatkowania dla ponad 1500 różnych typów produktów i usług; konfigurowalny portal internetowy, który zapewnia interfejs dla «przejrzystości» w zakresie «jak, co, kiedy i gdzie» wyników podatkowych; oraz wiele typów wdrożeń dostępnych w celu wsparcia użytkowników o małym natężeniu ruchu, aż po przedsiębiorstwa.

Poglądy : Wracając do wskazówki dla usługodawcy, kolejny stosunkowo niewykorzystany obszar jest w sprzedaży firm i korzystać z pracy podatkowej. Biorąc pod uwagę zawrotną ilość jurysdykcji podatkowych w samych Stanach Zjednoczonych, pozostając na szczycie tego, co twoi klienci są winni, gdzie będzie wyglądać jak mistrz w ich oczach. Posiadanie narzędzi, które pozwolą Ci obliczyć dla nich dokładnie to, co są im winni, gdzie i w chmurze, nie mniej (ale oczywiście w tym momencie miałoby to sens) po prostu ma sens. I to jest tylko drapanie powierzchni, co można zrobić wokół sprzedaży i używać podatku dla firm, z którymi pracujesz.

Aktualności: Xero prezentuje nową deskę rozdzielczą Assurance Dashboard

Xero udostępniło nowy Assurance Dashboard, aby pomóc doradcom w monitorowaniu dokładności i integralności transakcji finansowych ich klientów za pomocą kontroli, które mają być bardziej ukierunkowane, szybsze i łatwiejsze. Assurance Dashboard w Xero pozwala doradcom monitorować korzystanie z Xero przez ich klientów w celu zidentyfikowania wszelkich błędów lub anomalii w ich dokumentacji finansowej; zidentyfikowania transakcji, które muszą zostać zbadane i naprawione, zanim staną się problemem; zapewnia mapę cieplną aktywności użytkownika, podkreślającą uprawnienia Xero klienta, ostatnią datę logowania i możliwość sprawdzenia, czy transakcje na koncie bankowym nie zostały zmienione, usunięte lub ręcznie uzgodnione; oraz elementy powierzchni, które wymagają uwagi w czasie rzeczywistym, a nie miesiącami po nich.

Poglądy : Wiem, znowu z deskami rozdzielczymi, ale są one bardziej niż w modzie, jeśli działasz w charakterze doradcy dla swoich klientów są one niezbędne i przysłowiowa strona tytułowa magazynu, który jest dobrobyt finansowy klientów. Im szybciej zareagujesz na działania swoich klientów, tym bardziej staniesz się cenny, tak w tym momencie nazywa się gra w księgowość.

Jak to, co robimy z App Watch’em do tej pory? Masz jakieś pytania lub uwagi do dodania? Nie wstydź się, to jest Twoja społeczność i spostrzeżenia dla Ciebie, więc masz coś do powiedzenia albo w Komentarzach poniżej, albo w naszym Obszarze Blogu lub Obszarze Odpowiedzi w sekcji Społeczność. Do przyszłego tygodnia!