App Watch na Thomson Reuters, Xero i Panalitix

Witamy w kolejnym tygodniu App Watch, który jest zasadniczo sposób AccountingWEB dać Ci naszą publiczność wiedzieć, co się stało ostatnio w świecie aplikacji i dostawców usług, jak to jest istotne dla Ciebie.

W tym tygodniu mamy znaczący upgrade z Thomson Reuters i ich produktu ONESOURCE; połączenie między Xero i TSheets; oraz godny uwagi związek między Panalitix i Intuit.

Tak jak w przypadku naszego stałego zrzeczenia się odpowiedzialności, kolumna ta nie jest przeznaczona do rozpowszechniania jakichkolwiek wiadomości, ani nie stanowi odpłatnego lub innego wsparcia dla któregokolwiek z wyżej wymienionych produktów i usług. App Watch jest rozumiany wyłącznie jako użyteczne fragmenty informacji o nowościach pochodzących ze społeczności aplikacji i dostawców usług związanych z kontem. Lubimy również uzyskać wgląd w to, co te wiadomości oznaczają, lub mogą oznaczać dla Ciebie.

A teraz ruszamy…

Aktualności: Thomson Reuters uruchamia ONESOURCE 2016

Thomson Reuters całkowicie przeprojektował interfejs i doświadczenie użytkownika swojej platformy technologii podatkowej, ONESOURCE. Nowa platforma podatkowa pozwala klientom na dostęp do wszystkich aplikacji w jednym miejscu, na dowolnym urządzeniu i w dowolnej przeglądarce. Za pomocą jednego kliknięcia mogą oni wrócić do swojej ostatniej aktywności, przeglądać wiadomości z branży podatkowej oraz wydarzenia na świecie, a także spersonalizować wygląd swojego interfejsu za pomocą fotografii Reutersa. Firma wdroży wiele aplikacji na nowej platformie w ciągu całego roku. Thomson Reuters ONESOURCE Tax Provision to najnowsza aplikacja, która zostanie wdrożona w ramach aktualizacji. ONESOURCE Tax Provision pozwala klientom na analizę danych w ciągu kilku sekund, z możliwością przewiercania i elastycznego filtrowania danych w całej aplikacji, co pozwala na realizację zobowiązań w zakresie podatków bezpośrednich, w tym spełnienie wymogów dotyczących ujawniania publicznych sprawozdań finansowych.

Poglądy : Jako jeden z największych producentów oprogramowania podatkowego i praktycznego w kraju, należałoby się spodziewać regularnych, poważnych aktualizacji do jednej z najbardziej popularnych linii produktów. Jak już wspomniałem w przeszłości, każdy produkt, który pozwoli użytkownikom zrobić więcej nie tylko w samym produkcie, ale jako funkcja dla klientów idzie tam, gdzie technologia i biznes jest w ruchu. Wpisuje się on w tendencję, zgodnie z którą od księgowych i specjalistów podatkowych oczekuje się, że będą dostarczać swoim klientom głębszych informacji i spostrzeżeń w bardziej odpowiednim czasie. To, czego najwyraźniej wciąż brakuje, jeśli chodzi o podstawowe oprogramowanie podatkowe w ogóle, to zdolności czystej chmury obliczeniowej. Większość praktyków nadal uważa, że szczególnie w przypadku podatku dochodowego od osób prawnych, że same produkty są tak solidne, że stworzenie wersji z czystą chmurą było wyzwaniem.

Aktualności: Xero i TSheets ogłaszają Global Partnershi p

Partnerstwo obejmuje bezpośrednią integrację pomiędzy oprogramowaniem Xero do księgowości i płac w chmurze a oprogramowaniem TSheets do śledzenia czasu pracy i harmonogramowania. TSheets i Xero będą wspólnie pracować nad uproszczeniem życia księgowych, księgowych i właścicieli małych firm w wielu branżach w skali globalnej. Integracja ta ma na celu poprawę sposobu funkcjonowania małych i średnich firm poprzez oszczędność czasu i pieniędzy na płacach, fakturowaniu i rozliczaniu

.

Poglądy : Powiedz, co chcesz o śledzeniu czasu i planowaniu zaniku jako priorytecie w świecie rachunkowości, ponieważ trend zmierza bardziej w kierunku wyceny opartej na wartościach i struktur usług. Ale śledzenie czasu jest nadal w centrum zainteresowania wielu firm i zdecydowanie przedsiębiorstw. Nawet, gdy firmy mają tendencję do odchodzenia od arkusza czasu, nadal muszą mieć świadomość swojego czasu, aby przejść do bardziej zaawansowanych sposobów wyceny usług. Zwłaszcza w przypadku TSheets, zostały one połączone z QuickBooks na tyle długo, że stały się dodatkiem numer 1 w tym ekosystemie, a teraz dzięki temu połączeniu z Xero, TSheets są bardziej globalne, ponieważ Xero jest na wielu rynkach na całym świecie.

Aktualności: Panalitix teraz dostępny w Intuit Marketplace

Panalitix, społeczność oparta na subskrypcji dla księgowych i doradców finansowych, jest już dostępna w Intuit Marketplace. Oprogramowanie Panalitix synchronizuje się obecnie z rozwiązaniami księgowymi QuickBooks Online, Xero i MYOB. Panalitix dostarcza CPAs odpowiedzi na pytania, jak pomóc swoim klientom poprawić ich działalność poprzez dostarczanie treści ze swojej internetowej biblioteki edukacyjnej, LearningHUB. Biblioteka zawiera ponad 130 godzin e-learningu na temat tego, jak ulepszyć firmę CPA, stworzyć potencjał, a następnie rozwijać firmę poprzez oferowanie usług doradztwa biznesowego. Ponadto, firmowy pulpit prezentuje i podkreśla cele klientów w porównaniu z rzeczywistością, a wszyscy klienci są skonsolidowani na jednym pulpicie, bez względu na to, jakie rozwiązanie chmurowe stosują. Korzystając z pulpitu klienta, księgowi mogą przeglądać aktywne alarmy, przeglądać dane finansowe i porady referencyjne, aby dostosować wskaźniki KPI poniżej celu, otwierając tym samym możliwość prowadzenia efektywnych rozmów między księgowymi a klientami i wskazując sposoby poprawy wyników i promowania przyszłego rozwoju.

Poglądy : Jednym z lepszych sposobów, aby każdy produkt był znany w tych dniach jest integracja i aplikacje typu marketplace relacji, takich jak to. Intuit, będąc potęgą księgową, że jest (przynajmniej tutaj w USA) i Australii oparte Panalitix jest krewny nieznany tutaj, to jest przyzwoite zwycięstwo dla nich. Wydaje się, że mają bardzo przydatną ofertę dla księgowych i zostały dokonywania in-roads z innymi dostawcami podstawowych produktów księgowych tutaj i jest częścią Intuit Marketplace na pewno uzyskać je kilka potrzebnych oczu od księgowych i księgowych.