App Watch na Xero, Bloomberg BNA i QvinciApp Watch na Xero, Bloomberg BNA i Qvinci

W tym tygodniu znajdziemy Xero z powrotem w wiadomościach o partnerstwie handlowym B2B, analizie rozpoznawania przychodów z Bloomberg BNA i nowych funkcjach Qvinci.

Tylko do przeglądu, jest to tygodniowa kolumna, w której my're nie wychodzą do break newsów w świecie technologii â jak to odnosi się do Ciebie â, ale raczej informować i, w stosownych przypadkach, zaoferować nasze podejście. Bez dalszych adoâś â

Aktualności: Uścisk dłoni teraz zintegrowany z Xero

Xero ogłosił, że jest teraz oficjalnie zintegrowany z Handshake, technologią handlową B2B dla producentów i dystrybutorów. Jako certyfikowany partner dodatkowy, Handshake pozwala teraz małym klientom biznesowym Xero&apos prowadzić swoje książki w czasie rzeczywistym, gdy zamówienia pochodzą z terenu. Firmy mogą teraz bezpośrednio łączyć zamówienia B2B ze swoim zapleczem, synchronizować katalogi produktów, dane klientów i zamówienia pomiędzy Handshake i Xero. There's również natychmiastowy dostęp użytkownika do plików logów w celu ciągłego monitorowania aktywności.

Widoki: Po pierwsze, jest to trochę nie-mózgowiec, ponieważ wartość świata oferującego chmury szybko staje się wszystko o tym, jakie dodatki integrujesz z, i jak dobrze ta integracja działa. Teraz, podczas gdy it's nie jest jasne, co Xero oznacza âsmall businessâ" w tym scenariuszu, można postawić it's po większej stronie, ponieważ we're mówi o produkcji i dystrybucji, śledzenia zamówień i tym podobne. To przynosi problem brzęczący wokół Xero's koncentracji rynku późno, co jest o nich wędkowanie bardziej upmarket. To stoi do rozumu patrząc na Xero's konkurencji rzeczywiście chcieliby być w stanie skalować się w miarę potrzeb, nie wspominając o nadążaniu za zmieniającymi się potrzebami biznesowymi, jak firmy, które służą nadal rosnąć. I won't get into how loosely the SMB acronim gets tossed around; everybody seems to have an interpretation of what revenue size determines the âSâ" and the âMâ" in that scenario. Niezależnie od tego, czy you're jest księgowym z małymi, ale rosnącymi klientami, którzy muszą śledzić katalogi i zamówienia, jest to rodzaj wiadomości, które chcesz zobaczyć, więc możesz zbadać opcje.

Aktualności: Bloomberg BNA do Analizy Standardów Uznawania Przychodów

Bloomberg BNA ogłosił wydanie dwóch nowych zasad i wytycznych dotyczących rachunkowości; amp; Portfolio praktyków, które zawierają wskazówki dla praktyków dotyczące nowego standardu ujmowania przychodów â taki, który jest oparty na zasadach, a nie na przepisach.Portfolio zawiera szczegółowy opis pięciu kroków, które korporacje będą musiały zastosować w procesie rozpoznawania przychodów i oferuje praktyczny wgląd specjalistom z korporacji odpowiedzialnym za wdrażanie i przestrzeganie nowego standardu. Portfolio zawiera liczne przykłady przedstawiające różne scenariusze księgowe i podkreślające kwestie specyficzne dla danej branży.There's również porady w odniesieniu do oceny i wdrożenia, w oparciu o doświadczenia firm, które zaczęły zajmować się standardem ponad rok temu. Portfolio jest dostępne dla subskrybentów Bloomberg BNA Financial Accounting Resource Center oraz Bloomberg Law. Bloomberg BNA's Financial Accounting Resource Center jest usługą, która dostarcza pełen tekst standardów, analizy pisane przez praktyków oraz codzienne wiadomości na krytyczne tematy z zakresu rachunkowości finansowej.

Widoki: Jeśli ty i twoi klienci muszą radzić sobie z rozpoznaniem przychodów w jakikolwiek sposób, kształt lub formę, wiesz, że potrzebujesz wszystkich wskazówek, które można uzyskać, więc uzyskanie dostępu do tych Portfolio nie będzie cię w niekorzystnej sytuacji. Pamiętaj, że ten konkretny fragment wiadomości może nie kwalifikować się bezpośrednio jako âappâ" w âthis może być używany na tablety, telefony i komputery do wykonywania X, Y, Z taskâ" sens; jednak my're otwarty na wykorzystanie narzędzi i przewodników, jak również. Te portfele Bloomberg BNA są łatwo dostępne w wyżej wymienionym Centrum Zasobów.

Aktualności: Qvinci dodaje raporty niestandardowe i eksport PDF

Firma Qvinci Software, producent produktów z zakresu sprawozdawczości finansowej, opublikowała właśnie niestandardowy raport konstruktora i eksportera plików PDF jako część swojej ogólnej oferty produktowej. Kreator raportów pozwala użytkownikom na budowanie wskaźników KPI i niestandardowych raportów w oparciu o P&L lub dane bilansowe zsynchronizowane z wielu plików. Nowa funkcja eksportu do PDF została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom eksport wszystkich raportów do dokumentu PDF i prezentację raportów Qvinci w łatwym do odczytania formacie. Pozwala ona również na dodawanie własnych nagłówków i stopek, które są przydatne przy dodawaniu zastrzeżeń prawnych i innych ważnych informacji statycznych. Od 2011 roku Qvinci jest partnerem raportującym programu Intuit Franchise.

Widoki: Świat rachunkowości i bycia księgowym lub CPA wyraźnie ewoluuje od roli opartej na zgodności, wstecz do takiej, która może i musi, od czasu do czasu, przyjrzeć się doradztwie na przyszłość. Krótko mówiąc, naprawdę wszystko, co będzie miało rozszerzoną wartość jako dostawca usług, będzie wygraną. Dysponowanie narzędziami umożliwiającymi przyjrzenie się finansom klienta i doradzającymi mu w zakresie dalszych działań jest po prostu sposobem na uzyskanie przewagi nad konkurencją. Jest to również coś, co narzędzia takie jak Qvinci pozwolą Ci świadczyć usługi o wartości dodanej do Twojej oferty.

Jak zawsze, mamy nadzieję, że te wiadomości i poglądy były dla Państwa użyteczne. To będzie ostatni App Watch 2015 roku.Do zobaczenia w Nowym Roku!