App Watch on Receipt Bank, Xero, i FreshBooks

App Watch wrócił! Tęskniłeś za nami? Minął dopiero około tydzień, ale mamy kolejną rundę nieopłaconych, nigdy nie promocyjnych informacji ze świata aplikacji związanych z kontem, które możemy Ci przekazać.

W tym tygodniu dowiemy się, co nowego w Receipt Bank, Xero i FreshBooks. Jak zawsze, staramy się być informacyjni i wnikliwi w tej kolumnie, w nadziei, że pomoże ona w podejmowaniu lepszych decyzji technologicznych dla Twojej praktyki i Twoich klientów. To powiedziawszy, przejdźmy do przysłowiowego show, dobrze?

Aktualności: Odbiór Bank Odsłania klienta SMS Zaproszenie

Narzędzie wydajności księgowej Receipt Bank udostępnił nową funkcję, dzięki której księgowi i księgowi mogą teraz zapraszać nowych klientów do korzystania z aplikacji Receipt Bank za pomocą wiadomości SMS, skracając czas konfiguracji do mniej niż dwóch minut. Funkcja ta jest również dostępna dla małych firm dodających nowych członków zespołu w ramach własnych organizacji. Przy dodawaniu nowych użytkowników, księgowych i księgowych, czy też administratorów, można teraz po prostu zaznaczyć okienko zapraszania SMS-ów. Nowy użytkownik otrzyma wtedy SMS z linkiem do pobrania, który przeniesie go bezpośrednio do odpowiedniego sklepu z aplikacjami na jego urządzenie. Po pobraniu aplikacji, ich dane do logowania zostaną wcześniej zaludnione, co oznacza, że wystarczy stworzyć unikalne hasło. Dzięki temu nowi użytkownicy mogą zacząć korzystać z aplikacji w ciągu kilku minut, a wszystkie przesłane informacje trafią bezpośrednio do ich księgowego.

Poglądy : Aplikacje wszelkiego rodzaju zostały stworzone z myślą o jednym podstawowym celu: wygodzie. Nie są one tak bogate, jak to, co można zrobić na komputerze, ale obsługują kluczowe funkcje, oferują niezbędne alerty, i pozwalają połączyć się i wykonać pewne zadania za pomocą machnięcia lub naciśnięcia. Niektóre funkcje, są również bardziej zautomatyzowane. Możliwość łatwego zapraszania klientów do produktu, z którego korzystasz, wydaje mi się nie do pomyślenia, a gdy już znajdą się na pokładzie, proponowana łatwość obsługi z tą nową funkcją również wydaje się dość atrakcyjna. Rynek aplikacji do zarządzania wydatkami i produktywnością nagrzewa się całkiem nieźle, więc każda przewaga, jaką mogą mieć nad konkurencją, lub nadążanie za nią, jest niezbędna. Zobaczmy, dokąd ich to zaprowadzi.

Aktualności: Xero Dodaje Chatbota do Katalogu Doradców

Xero uaktualniło swój Katalog Doradców, który jest obecnie zasilany przez usługę czatu Facebook Messenger, łączącą globalną sieć ponad 100 000 doradców biznesowych Xero z jeszcze większą liczbą małych firm, aby pomóc im w rozwoju. Nowy Katalog Doradców pomoże połączyć certyfikowanych przez Xero partnerów z małymi firmami poszukującymi doradcy. Niezależnie od tego, czy bazując na wiedzy branżowej, czy na lokalizacji, Katalog Doradców umożliwi małym firmom znalezienie odpowiedniego doradcy i pomoże dobrać go do odpowiedniego klienta ze względu na jego wiedzę biznesową i branże, które obsługują.

Nowa funkcja chatbota Xero’s Advisor Directory będzie miała potencjał, aby połączyć miliony małych firm z doradcami za pomocą mediów społecznościowych. Katalog Advisor Directory został również wyposażony w nowe funkcje geoczujnika, które mają na celu zaprezentowanie partnerów działających na obszarze, na którym znajduje się mała firma, podczas gdy inne funkcje, takie jak zaawansowana funkcja wyszukiwania, szczegółowe listy i bogatsze strony profilowe, wyposażają partnerów w narzędzia do marketingu swoich firm i powiększania bazy klientów.

Poglądy : Wspomnieliśmy kilka miesięcy temu, jak Xero wydaje się być w końcu coraz rzeczy w biegu z ich partnera księgowego zasięgu tutaj w USA. Wydaje się, że są one zwiększenie tych wysiłków w bardzo nowoczesny sposób, dodając funkcję chatbota, aby umożliwić klientom Xero znaleźć księgowego lub księgowego do ich specyficznych potrzeb biznesowych, że znacznie łatwiej. Oczekuj, że chatboty/ sztuczna inteligencja staną się bardziej regularną częścią, cóż, prawie każdej aplikacji biznesowej, którą masz.

Aktualności: FreshBooks teraz połączony z Apple Pay

Samodzielny, profesjonalny produkt księgowy FreshBooks jest teraz połączony z Apple Pay, dzięki czemu klienci mogą płacić za faktury w łatwy, bezpieczny i prywatny sposób, bez konieczności wprowadzania danych karty kredytowej. Korzystając z przeglądarki Safari z MacBooka, iPhone’a lub Apple Watch, klient może płacić za pośrednictwem Apple Pay po prostu używając Touch ID lub wprowadzając swój bezpieczny kod dostępu. Nie trzeba podawać danych karty kredytowej, nie trzeba pobierać żadnych opłat ani wprowadzać ustawień dla użytkownika FreshBooka. W przypadku korzystania z karty kredytowej lub debetowej z Apple Pay, rzeczywiste numery kart nie są zapisywane w urządzeniu, ani na serwerach Apple. Zamiast tego, niepowtarzalny numer konta urządzenia jest przypisywany, szyfrowany i bezpiecznie przechowywany w bezpiecznym elemencie urządzenia. Każda transakcja jest autoryzowana za pomocą jednorazowego, dynamicznego kodu bezpieczeństwa.

Poglądy : Ok, więc podczas gdy FreshBooks może nie być prawdziwym produktem księgowym, jeśli masz klientów, którzy są jedynymi właścicielami, freelancerami, itp. wiesz, że nadal muszą co miesiąc wystawiać faktury i śledzić wydatki. Wiesz, że muszą co miesiąc wystawiać faktury i śledzić wydatki, a także, oczywiście, otrzymywać zapłatę. To jest to, co FreshBooks jest ustawiony do zrobienia i teraz połączony z Apple Pay to kolejne pióro w czapce wygody, jak więcej osób woli płacić za pośrednictwem Apple Pay i jego podoba.