ASTPS oferuje reprezentację Pro Bono dla powracających weteranów bojowych

Przez personel KsięgowościWEB

American Society of Tax Problem Solvers (ASTPS) uruchomiło program pomocy powracającym weteranom bojowym (RCVs) z problemami IRS. Członkowie ASTPS zgłosili się na ochotnika do reprezentowania RCV-ów bez opłat, jako sposób na wyrażenie uznania dla ich służby.

Na początku marca ASTPS wysłał do członków prośbę o udział w programie. Pomimo faktu, że były one w szczycie sezonu podatkowego, siedemdziesiąt firm członkowskich zobowiązało się w ciągu pierwszych dwóch godzin â do następnego dnia rano, liczba ta wynosiła ponad 100. Więcej firm podpisało się przez pozostałą część sezonu podatkowego, a ASTPS oczekuje więcej, gdy tylko praktycy nadrobią zaległości w odczytywaniu poczty od ASTPS.

Lokalnie do programu dołączyła firma Gregory Tax Resolution & CPA Services PLLC z Redmond w Waszyngtonie. Firma będzie przyjmować sprawy pro bono dla RCV-ów z obszaru Redmond, którzy zapisali się na stronie internetowej ASTPS. Kandydaci muszą być RCV-ami z dokumentacją miejsca i terminów ich rozmieszczenia.

Członkowie ASTPS mają już dość niekwestionowanych firm szargałujących reputację branży. Praktycy ASTPS starają się pokazać, że są oddanymi profesjonalistami z głęboką troską o dobro swoich klientów. W ostatnim czasie jedyne doniesienia prasowe na temat branży rozwiązywania problemów podatkowych skupiały się na kilku firmach winnych nadużyć konsumenckich. Członkowie ASTPS są zdeterminowani, by pokazać, że nie są tacy jak ci, którzy dopuszczają się nadużyć.

Niedawny artykuł w USA Today doniósł, że wiele pojazdów RCV wraca do domu tylko po to, by stawić czoła rządowym poborcom podatkowym. ASTPS uznał to za nie do przyjęcia, a oferując darmową reprezentację, ma nadzieję uświadomić weterynarzom, że doceniają ich poświęcenie. ASTPS ma również nadzieję nadać odpowiednie oblicze branży księgowej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową American Society of Tax Problem Solvers. Możesz również przeczytać komunikat prasowy ASTPS. Jeśli masz pytania do Grega Nunna, możesz wysłać do niego e-mail na adres [e-mail chroniony].

Artykuły pokrewne:

  • Salut kongresowy dla weteranów z nowymi kredytami podatkowymi na wynajem
  • Małe przedsiębiorstwa weteranowe