Beta Alpha Psi’s Outstanding Faculty Advisor Awards

Nagroda Outstanding Faculty Advisor Award, ufundowana przez McGladrey LLP, została wręczona pięciu doradcom wydziałowym na dorocznym spotkaniu Beta Alpha Psi w Baltimore, Maryland, w dniu 3 sierpnia 2012 roku. Odbiorcami nagrody byli: Sherry Ross, Texas State University, San Marcos (rozdział Kappa Eta); Tom Purcell, Creighton University (rozdział Alpha Nu); Mark Judd, University of San Diego (rozdział Zeta Kappa); Donald Tidrick, Northern Illinois University (rozdział Gamma Pi); oraz Arthur Reed, Bentley University (rozdział Theta Gamma). (rozdział tixag__1)

Nagroda przyznawana jest doradcom akademickim, którzy wnoszą istotny wkład w rozwój zawodowy i rozwój studentów kierunków związanych z informacją finansową w biznesie. Doradcy wydziałowi często pracują wiele dodatkowych godzin, aby być obecnym na różnych spotkaniach Beta Alpha Psi, pracach społecznych, przyjęciach firmowych, inicjatywach członków, a także aby spotkać się z kapitanami w celu zaplanowania na najbliższe miesiące.

Oprócz wyróżnienia przed kapitułą i jej rówieśnikami, odbiorcy otrzymują od firmy McGladrey tabliczkę i nagrodę pieniężną w wysokości 5.000 dolarów w uznaniu dla ich osiągnięć.

Beta Alpha Psi Professional Partners Chair i McGladrey National Talent Acquisition Leader Ken Bansemer powiedział», Ta nagroda jest ważnym sposobem na wyróżnienie doradców wydziałowych Beta Alpha Psi za wszystko, co robią przez cały rok. Rola doradcy wydziału nie jest efektowna – często jest to praca pełna miłości. Miłość do zawodu, miłość do pomagania swoim uczniom i miłość do obserwowania, jak grupa ludzi zdobywa umiejętności i wiedzę, które uczynią ich przyszłymi liderami».

Członek i laureat nagrody «Lifelong Beta Alpha Psi» Mark Judd states», Niewiele wiedziałem jeszcze w 1973 roku, kiedy zostałem członkiem, że pewnego dnia zostanę doradcą wydziału. Dziś jestem zaszczycony, że zostałem wyróżniony tą nagrodą i tak bardzo się cieszę, że mogę być częścią organizacji, w której widzę, jak młodzi mężczyźni i kobiety rozwijają się jako profesjonaliści w tym niesamowitym zawodzie».

Nagroda ta, uznawana za prawdziwe uznanie dla wszystkich doradców wydziałowych, istnieje od 1969 roku, kiedy to została po raz pierwszy ustanowiona dla uczczenia pamięci Richarda E. Claire przez Fundację Andersena. Laureaci Nagrody Wybitnych Wydziałów 2012 dołączą do 214 swoich rówieśników, otrzymując tę nagrodę.

Artykuły pokrewne:

  • Trzech laureatów nagrody Beta Alpha Psi 2012
  • Dziekan UMT otrzymuje nagrodę dziekana nadzwyczajnego

O Beta Alpha Psi:

Założona w 1919 roku, Beta Alpha Psi jest honorową organizacją dla studentów i profesjonalistów informacji finansowej. Głównym celem Beta Alpha Psi jest zachęcanie i uznawanie doskonałości naukowej i zawodowej w dziedzinie informacji biznesowej. Obejmuje to promowanie nauki i praktyki w zakresie księgowości, finansów i systemów informatycznych; zapewnianie możliwości samorozwoju, obsługi i stowarzyszania się wśród członków i praktykujących profesjonalistów oraz wspieranie poczucia etycznej, społecznej i publicznej odpowiedzialności. Beta Alpha Psi, z siedzibą w Durham w Północnej Karolinie, ma 300 rozdziałów na uczelniach wyższych i kampusach uniwersyteckich z ponad 300.000 członków zainicjowanych od czasu powstania Beta Alpha Psi.

O LLP McGladreya:

McGladrey LLP jest piątym co do wielkości dostawcą usług asekuracyjnych, podatkowych i konsultingowych w USA, zatrudniającym ponad 6 500 specjalistów i współpracowników w ponad 75 biurach w całym kraju. McGladrey jest licencjonowaną firmą CPA i członkiem RSM International, szóstej co do wielkości globalnej sieci niezależnych firm księgowych, podatkowych i konsultingowych.

Źródło: Komunikat prasowy Beta Alpha Psi