Blue & Co. Łączy się z Suttner Accounting Services

przez Anne Rosivach

Blue & Co., LLC (Blue), wiodąca regionalna firma na Środkowym Zachodzie z ośmioma biurami w Indianie, Kentucky i Ohio, ogłosiła plany połączenia z Suttner Accounting Services LLC, publiczną firmą księgową i konsultingową w Bloomington w Indianie. W wyniku fuzji biuro w Bloomington zostanie dodane do firmy, co wzmocni pozycję organizacji w regionie. Połączona spółka będzie działać pod nazwą Blue.

«Blue od wielu lat jest zainteresowany ekspansją na Bloomington z fizyczną obecnością i zbudował bazę dobrych praktyk z istniejących biur w południowych Indiach», powiedział w rozmowie z AccountingWEB Michael Fleetwood, dyrektor zarządzający rynkiem południowych Indii dla Blue. «Ta fuzja daje nam możliwość wykorzystania naszych istniejących specjalizacji na tym rynku. Bloomington oferuje możliwość znaczącego wzrostu, a dla Blue ważne było znalezienie wysokiej jakości, lokalnej firmy, z którą moglibyśmy się połączyć, aby razem rozwijać ten rynek».

«Połączenie jest szansą rozwoju dla obu firm», powiedział Jim Suttner, partner zarządzający Suttner Accounting. «Rynek Bloomington potrzebuje dużej regionalnej firmy, która będzie dysponować taką wiedzą, jaką wniesie Blue». Rozwijaliśmy się szybko od czasu naszego założenia w 2005 roku i musieliśmy się rozwijać. Fuzja pozwoli nam się rozwijać i oferować dodatkowe usługi dla naszych klientów. Przeniesiemy się do nowego, większego biura i dodamy personel w miarę potrzeb».

«Pracowałem z Blue w przeszłości nad wspólnymi klientami», powiedziała Suttner. «Są świetną firmą – bardzo dobrymi ludźmi do pracy.»

Blue został założony w Indianapolis, w Indianie, w 1970 roku. Zajmując 55. miejsce na liście 100 najlepszych firm księgowych INSIDE Public Accounting (IPA) , Blue zatrudnia ponad 300 osób.