BlumShapiro ogłasza połączenie z firmami Needel, Welch i Stone.

BlumShapiro z siedzibą w Connecticut ogłosiło swoją fuzję z firmą Rockland, MA-based accounting, tax and business consulting firm Needel, Welch & Stone, P.C. (NWS).Połączenie stało się oficjalne z dniem 1 stycznia 2011 r.

BlumShapiro ma biura w West Hartford, Shelton i Westport, a ostatnio znalazło się na 65. miejscu wśród najlepszych firm księgowych w Ameryce.BlumShapiro służy jako doradca biznesowy dla firm średniej wielkości, organizacji non-profit i podmiotów rządowych, z grupami dedykowanymi do obsługi rządu, produkcji, dystrybucji, handlu detalicznego, budownictwa, non-profit, edukacji, motoryzacji, świadczeń pracowniczych, opieki długoterminowej oraz przemysłu medycznego/ stomatologicznego.

Od 1964 r. NWS świadczy usługi dla prywatnych przedsiębiorstw, organizacji non-profit i osób prywatnych, oferując pełen zakres usług audytorskich, księgowych, podatkowych i doradztwa biznesowego dla zróżnicowanej bazy klientów zlokalizowanych w rejonie Bostonu i okolic, South Shore i Cape Cod.

“Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła NWS, wysoko ceniona i renomowana firma księgowa.Ten nowy sojusz przynosi korzyści i wartość dodaną do bazy klientów obu firm dzięki naszej wiedzy specjalistycznej i połączonej wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków i doradztwa biznesowego”, powiedział Carl Johnson, partner zarządzający BlumShapiro.”Obie firmy podzielają kulturę spersonalizowanej obsługi, której nasi klienci oczekują od nas, a także zaangażowanie w sprawy społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Ta kultura i zaangażowanie zostaną utrzymane i wzmocnione dzięki tej fuzji.”

BlumShapiro i NWS zgadzają się, że połączenie to umożliwi połączonym firmom zaoferowanie zasobów i specjalizacji dużego przedsiębiorstwa w połączeniu z odpowiedzią lokalnego przedsiębiorstwa. Według Thomasa DeVitto, dyrektora ds. marketingu w BlumShapiro, wszystkie istniejące biura obu firm pozostaną otwarte. Pięciu partnerów z NWS zwiększyło łączną liczbę partnerów w BlumShapiro do 44. Carl Johnson pozostaje partnerem zarządzającym połączonej firmy.

“Staramy się, aby przejście to przebiegało bezproblemowo, a klienci NWS będą nadal współpracować z tymi samymi osobami i otrzymają takie samo podejście do obsługi klienta”, powiedział Carl Johnson.”Ta fuzja wzmacnia naszą zdolność do realizacji naszej misji, którą jest pomoc klientom w uwolnieniu pełnego potencjału niezbędnego do osiągnięcia sukcesu” – powiedział Carl Johnson.

“NWS poszerzy swoją ofertę usług, aby odzwierciedlić ofertę usług BlumShapiro. Ponadto NWS będzie pogłębiać i rozszerzać swoją branżę w zakresie produkcji, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, dealerów samochodowych, rządu, dystrybucji, budownictwa, edukacji i non-profit”, DeVitto powiedział AccountingWEB.