Boomer Consulting, Inc. ogłasza odbiorców Nagrody Inauguracyjnego Mostu Luki

W dniu 29 sierpnia, Boomer Consulting, Inc. ogłosił zwycięzców inauguracyjnego konkursu Bridging the Gap Awards . Nagrody te wyróżniają zarówno firmy, jak i osoby z branży księgowej, które wyróżniają się pod względem dopasowania technologii, zarządzania firmą i rozwoju talentów.

«Zwycięzcy wykonali fantastyczną pracę polegającą na wykorzystaniu przywództwa myślowego, tworzenia sieci kontaktów i odpowiedzialności za konsekwentną poprawę», powiedział Jim Boomer, CIO w Boomer Consulting, Inc. «Ci odbiorcy są liderami w branży i naprawdę wypełniają lukę».

Jim Bourke, partner ds. technologii firmy w firmie WithumSmith+Brown, PC, jest laureatem nagrody Bridging the Gap in Firm Management. Bourke jest wieloletnim członkiem Boomer Technology Circles i zajmuje się uzgadnianiem strategii biznesowych i technologicznych nie tylko we własnej firmie, ale również w całym zawodzie.

Steve Perkins, główny informator HoganTaylor LLP, jest laureatem nagrody Bridging the Gap in Technology. Od momentu dołączenia do Boomer Technology Circles w 2011 roku, Perkins w pełni zaakceptował koncepcję dostosowania strategii IT do ogólnej wizji swojej firmy. Nieustannie poszukuje wiedzy i nowych pomysłów, które mógłby zabrać ze sobą do swojej firmy.

Jana Cinnamon, dyrektor ds. szkoleń w Abdo, Eick Meyers, jest laureatem nagrody Bridging the Gap in Talent Development. Cynamon odegrał kluczową rolę w połączeniu strategicznych inicjatyw w firmie z komunikacją, rozwojem i ogólnymi strategiami szkoleniowymi.

Kennedy i Coe, LLC otrzymali nagrodę Bridging the Gap in IT/Firm Management. Firma od wielu lat jest liderem w procesie zarządzania IT i budżetowania, ciężko pracując nad dostosowaniem strategii IT do ogólnej strategii firmy i skutecznie komunikując główne inicjatywy.

Boldt Carlisle + Smith LLC został wyróżniony nagrodą Bridging the Gap in Talent Development. Firma ta przeszła od wspólnych usług do wspólnej wizji, określając swojego pierwszego w historii partnera zarządzającego, budując strukturę raportowania w swoich czterech biurach i wdrażając swój pierwszy w historii proces zarządzania wydajnością.

«Jesteśmy zachwyceni mogąc rozpoznać te firmy i osoby, które wyznaczają standardy w branży», powiedziała Sandra Wiley, dyrektor operacyjny Boomer Consulting, Inc. «Te nagrody są świadectwem ich koncentracji i ciężkiej pracy, by każdego dnia doskonalić siebie i swoje firmy».

Zwycięzcy zostali wybrani przez komisję selekcyjną Boomer Consulting, Inc. wraz z nominacjami przedstawionymi przez członków Kółek Technologicznych Boomer i społeczności Talent Development Advantage.

Firmy te i osoby prywatne zostały uhonorowane na konferencji Boomer Technology Circles Summit & Talent Development Advantage 2013 w dniach 19-20 sierpnia 2013 r. w Kansas City, Missouri. Wydarzenie to zgromadziło liderów firm, specjalistów ds. technologii i liderów rozwoju talentów z naciskiem na wypełnienie luki pomiędzy technologią, zarządzaniem firmą i rozwojem talentów.

O Boomer Consulting, Inc.

Boomer Consulting, Inc. świadczy usługi konsultingowe dla setek najbardziej efektywnych firm CPA. Ich unikalne i wydajne rozwiązania są ukierunkowane na pięć obszarów kluczowych dla sukcesu firmy: Leadership and Management, Client Development, Talent Development, Technology and Compensation. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.boomer.com.

Źródło: Boomer Consulting