Bramwell’s Lunch Beat: Przygotuj regulamin, duże czeki podatkowe, podatek Cadillaca

Panel Senatu wprowadza projekt ustawy o zwalczaniu oszustw związanych ze zwrotem podatku
.
W środę zaplanowano podjęcie przez Senacką Komisję Finansów nowego projektu ustawy, który zwiększyłby możliwości rządu w zakresie zwalczania oszustw związanych ze zwrotem podatku przez złodziei tożsamości. Ale inny przepis w projekcie ustawy, według Johna D. McKinnona z Wall Street Journal , dałby IRS możliwość regulowania płatnych podatników, których ustawodawcy mówią, że są kolejnym dużym źródłem problemów. Streszczenie projektu ustawy cytuje âsubstancje dowodowe wskazujące, że niekompetentni i nieetyczni sporządzający zeznania podatkowe szkodzą zarówno swoim klientom, jak i rządowi.â» [Pamiętaj: Sądy orzekły w sprawie Loving przeciwko IRS , że IRS nie jest prawnie upoważniony do regulowania działalności podmiotów sporządzających zeznania podatkowe w Stanach Zjednoczonych]. McKinnon napisał, że projekt ustawy jest forsowany zarówno przez przewodniczącego Senackiej Komisji Finansów Orrina Hatch’a (R-UT), jak i najwyższego demokratę komisji, Rona Wydena (D-OR), i prawdopodobnie przejdzie przez panel stosunkowo gładko.

Przeczytaj więcej

Masz rachunek podatkowy na 100 milionów dolarów? Twój czek nie jest dobry w IRS

Stephen Ohlemacher of the Associated Press napisał, że począwszy od przyszłego roku, twój czek nie będzie dobry w IRS â jeśli płacisz podatek w wysokości 100 milionów dolarów lub więcej. IRS mówi, że odrzuci wszystkie czeki na więcej niż $99,999,999, ponieważ sprzęt do przetwarzania czeków w bankach Rezerwy Federalnej nie poradzi sobie z tak dużymi czekami. Czeki na kwotę 100 milionów dolarów lub więcej muszą być przetwarzane ręcznie, co zwiększa ryzyko kradzieży, oszustw i błędów, zgodnie z notatkami z IRS i Departamentu Skarbu USA. W rezultacie, najbogatsi z nas będą musieli przelewać swoje płatności podatkowe drogą elektroniczną lub wypisywać wiele czeków na mniej niż 100 milionów dolarów za sztukę. Fed twierdzi, że agencje federalne od lat mają zakaz deponowania czeków na kwotę 100 milionów dolarów lub więcej. Ale w tym roku IRS przyjął 14 czeków na więcej niż 99,999,999 dolarów.

Przeczytaj więcej

Podatek akcyzowy od planów âCadillaca ustalony na 3 miliardy dolarów

Columbus Dispatch przeprowadził niedawno wśród kilku największych pracodawców w centrum Ohio ankietę dotyczącą ich potencjalnych zobowiązań podatkowych w związku z planami dot. opieki zdrowotnej o wysokich kosztach. W 2018 r. wejdzie w życie podatek akcyzowy od planów wysokich kosztów, nazywany podatkiem âCadillaca, który według raportu Congressional Research Service z ubiegłego miesiąca będzie kosztował amerykańskich pracodawców około 3 mld USD. Stan Ohio może być potencjalnie winny 600.000 dolarów podatku akcyzowego w 2021 roku, a jeśli nie zostaną wprowadzone żadne zmiany, może on wzrosnąć do 241,1 mln dolarów do 2030 roku, zgodnie z artykułem Bena Sutherly’ego. Uniwersytet Stanowy w Ohio nie przewiduje uruchomienia podatku Cadillaca. Ale na bieżący rok świadczeń, uniwersytet podwoił odliczenia dla swojego planu Prime Care Advantage do $200 na pokrycie jednorazowe i $600 na pokrycie rodzinne, aby stworzyć nieco więcej przestrzeni do oddychania. W najgorszym przypadku, podatek ten może kosztować miasto Columbus 5,3 miliona dolarów do 8,1 miliona dolarów w 2018 roku.

Przeczytaj więcej

Sprawa Dewey & LeBoeuf ma wkrótce trafić do ławy przysięgłych

Jurorzy wkrótce rozpoczną rozważania nad losem trzech byłych dyrektorów Dewey & LeBoeuf LLP, oskarżonych o nieuczciwe podparcie finansów niegdyś kancelarii w latach poprzedzających jej oszałamiający upadek w 2012 roku, napisała Sara Randazzo z Wall Street Journal . Prokuratorzy złożyli ostateczną ofertę, aby przekonać jurorów, że były prezes Deweya, Steven Davis, i były dyrektor wykonawczy, Stephen DiCarmine, siedzieli na szczycie rzekomego programu oszukania banków i wierzycieli firmy. Para ta zatrudniła trzeciego oskarżonego, byłego dyrektora finansowego Dewey’a, Joela Sandersa, który następnie zatrudnił pracowników działu finansowego niższego szczebla, asystenta prokuratora okręgowego Manhattanu, Peirce’a Mosera, powiedział w uwagach końcowych z 11 września. Sprawa trafi do ławy przysięgłych w środę i prawdopodobnie zwróci uwagę na wiarygodność siedmiu współpracujących ze sobą świadków oraz na to, jak ławnicy interpretują maile wysyłane przez oskarżonych, które według prokuratury wykazują intencje przestępcze.

Przeczytaj więcej

Szybkie łącza

  • Jak kobiety mogą osiągnąć szczyt w księgowości (Fortuna)
  • Pobieranie podatków to praca rządowa (New York Times)
  • Co mówią Republikanie o podatkach (CNN)
  • Republikanie przyjmują plany podatkowe dotyczące redukcji zadłużenia (The Hill)
  • Zaskakujący cel planu podatkowego Jeba Busha: Private equity (DealBook)
  • Sędziowanie kandydata związanego z 501(c)(4) jest trudną sprawą (Analitycy podatkowi)
  • Teorie dotyczące liczby ekspatriantów są obfite, ale odpowiedzi nieuchwytne (Analitycy podatkowi)
  • Wczesny handel i wskazówki podatkowe (widok Bloomberga)
  • Yahoo spinoff of Alibaba rzuca światło na problemy z systemem podatku dochodowego od osób prawnych (Fundacja Podatkowa)
  • Piosenkarz krajowy David Allen Coe przyznaje się do obciążenia podatkiem dochodowym (WLWT)