Bramwell’s Lunch Beat: Senacki panel gotowy do wydania raportu o skandalu związanym z herbatą.

Raport Senatu Finansów o IRS spodziewany w środę

Komisja Finansów Senatu spodziewa się opublikować w środę długo oczekiwany raport na temat niewłaściwej kontroli IRS nad grupami Tea Party, napisał Bernie Becker z The Hill . Przewodniczący Senackiej Komisji Finansów Orrin Hatch (R-UT) powiedział we wtorek, że uważa, że komisja podpisze się pod publikacją dwustronnego raportu, teraz prawie 27 miesięcy w wykonaniu, podczas zamkniętego spotkania w środę.Urzędnicy IRS od dawna twierdzą, że chcą, aby komisja opublikowała sprawozdanie, które będzie pierwszym dwustronnym dochodzeniem kongresowym, które zostanie zamknięte.Komisarz IRS John Koskinen powiedział, że to do komisji należy decyzja, czy agencja celowo ukierunkowała się na konserwatywne organizacje starające się o status zwolniony z podatku i czy IRS zastosuje się do wszelkich zaleceń zawartych w sprawozdaniu.

Przeczytaj więcej

âDynamic’ impact of tax bill: $10.4 billion

Bernie Becker napisał również dla The Hill , że kongresowi scorekeepers stwierdzili, że dwuletnie przedłużenie obniżki podatku uchwalone przez Senacką Komisję Finansów w lipcu zmniejszy deficyt o około 10,4 mld dolarów w ramach tzw. âdynamicâ”. Komisja Wspólna ds. Podatków, pierwsza w tym roku w sprawie nowej propozycji podatkowej, obniżyła koszt tego środka z 96,9 mld dolarów do 86,6 mld dolarów. Komisja podatkowa opracowuje obecnie zarówno dynamiczny wynik, jak i tradycyjny wynik “âstaticâ” dla głównych rachunków podatkowych, zgodnie z nowymi przepisami przyjętymi w tym roku przez kongijskich republikanów. Komisja Wspólna ds. Podatków stwierdziła, że senacki projekt ustawy, przywracający na dwa lata dziesiątki ulg podatkowych, które wygasły pod koniec 2014 r., pobudzi wzrost gospodarczy o około 17,2 mld dolarów w ciągu dekady. Pakiet zwiększyłby jednak również zadłużenie o 6,8 mld USD w tym samym okresie z powodu wzrostu stóp procentowych spowodowanego wzrostem deficytów.

Przeczytaj więcej

Obamacare może spowodować ból głowy głowy w 2016 roku

Ricardo Alonso-Zaldivar z Associated Press napisał, że około 1,8 mln gospodarstw domowych, które otrzymały pomoc finansową na ubezpieczenie zdrowotne zgodnie z ustawą prezydenta Obamy o służbie zdrowia, ma teraz problemy ze swoimi zeznaniami podatkowymi, które mogą zagrozić ich subsydiom w przyszłym roku, a podatnicy będą musieli działać szybko. The Affordable Care Act provides tax credits to help people afford private insurance. Rozdzielając pomoc poprzez system podatku dochodowego, Demokraci mogli nazwać restrukturyzację największą w historii obniżką podatków dla klasy średniej na opiekę zdrowotną. Ale połączyli też dwa naprawdę skomplikowane dla konsumentów obszary: ubezpieczenie zdrowotne i podatki. Konsumenci, którzy otrzymali ulgi podatkowe na opiekę zdrowotną, są zobowiązani do składania zeznań podatkowych, które właściwie ich rozliczają, nawet jeśli nie są przyzwyczajeni do składania zeznań, ponieważ ich dochody są niskie. Jeśli nie przejdą dalej, nie będą mogli otrzymać ulgi podatkowej, która pomoże im obniżyć koszty ubezpieczenia zdrowotnego w 2016 roku”, powiedziała Lori Lodes, dyrektor ds. komunikacji w Centrach Medycznych i Medicaid Services.

Przeczytaj więcej

Zasady dotyczące stosunku płac w głosowaniu końcowym w środę

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zbiera się w środę, aby sfinalizować przepisy dotyczące ujawniania relacji płacowych między dyrektorem generalnym a medianami, wymagane przez Dodd-Frank Act z 2010 r., napisała Emily Chasan z CFO Journal . Proponowana przez SEC zasada pozwoliłaby przedsiębiorstwom na stosowanie modelowania statystycznego w celu uzyskania średniej płacy pracownika, ale niektóre z nich obawiają się, że będzie to nadal bardzo kosztowne dla dużych firm międzynarodowych, firm zatrudniających pracowników w niepełnym wymiarze godzin i firm z wieloma różnymi systemami płac. Zasady te mogą nieumyślnie motywować firmy do outsourcingu niskopłatnych funkcji do zewnętrznych wykonawców zamiast utrzymywania dużej liczby nisko opłacanych pracowników etatowych, co może skutkować wysyłaniem wielu miejsc pracy za granicę”, powiedział Bud Schiff, szef działu wynagrodzeń i świadczeń socjalnych w Alvarez & Marsal.

Przeczytaj więcej

Przychody organizacji charytatywnych są stale wysokie
.
501(c)3 organizacje charytatywne zebrały 1,73 bln USD przychodów w 2012 roku, według statystyk opublikowanych przez IRS 29 lipca, napisał Scott Greenberg z The Tax Foundation. Liczba ta stanowi najwyższy poziom przychodów, jakie kiedykolwiek otrzymały organizacje charytatywne, z 1,65 bln USD w 2011 roku. Organizacje charytatywne osiągają obecnie ponad trzykrotnie wyższe dochody niż w 1985 roku, przy czym dochody rosną średnio o 4,8% każdego roku. Organizacje charytatywne nie osiągają jednak większości swoich dochodów z darowizn. W 2012 roku tylko 21,3% przychodów 501(c)3 organizacji pochodziło ze składek, darowizn i dotacji. Zamiast tego, organizacje charytatywne w Stanach Zjednoczonych są w dużej mierze finansowane z przychodów z programu “âprogram service revenueâ”, takich jak czesne otrzymywane przez uczelnie non-profit lub rachunki za leczenie pobierane przez szpitale non-profit.

Przeczytaj więcej