Buty są wykonane do chodzenia w firmie CPA w Pensylwanii

Czasami kula śniegowa może stać się lawiną. Czasami jest to mały, cichy, osobisty wybór, który może nabrać rozmachu i spowodować zmiany dla wielu. Mary K. Mackey, CPA, w Savran Benson LLP w Bala Cynwyd w Pensylwanii zaczęła chodzić na początku grudnia i nie wiedziała, że wywoła rewolucję zdrowotną dla swojej firmy.

Według Mackeya, na początku to była tylko ona. “Zacząłem robić trochę ponad milę, ale teraz jesteśmy do 2,5 mili wokół okolicy. Celowo włączamy wzgórze lub dwa, żeby było trudniej i korzystniej. To wspaniała okolica, do której można wejść, domy są piękne, a w pobliżu znajduje się ogród botaniczny, przez który często przechodzimy”.

To ćwiczenie nie było zrobione dla nagród czy fanfar, to był tylko zwykły spacer. Ale jak wiele małych startów, to rosło.Na początku lutego do Mackeya dołączyła współpracowniczka Donna Pironti.Pironti i jej mąż zdecydowali, że muszą poprawić swoje zdrowie, aby dać dobry przykład swoim dzieciom. Wydawało się, że trudno było zacząć coś w trakcie pracowitego sezonu, dopóki nie porozmawiała z Mackeyem i nie dowiedziała się o swoich spacerach w czasie lunchu. Pironti uznała, że jest to świetny środek odstresowujący i zrozumiała, że łatwiej jest ćwiczyć z innymi. Była to również świetna okazja, aby lepiej poznać swoich współpracowników.

Wkrótce po tym, jak Pironti dołączył do niej, Mackey wysłał wiadomość e-mail do innych osób w biurze, aby sprawdzić, czy ktoś jeszcze jest zainteresowany spacerem. Margaret (Meg) Myers zaczęła chodzić z nimi pod koniec lutego, a Scott Peters zaczął chodzić w marcu. Myers dołączył do nich w nadziei, że nie przybierze na wadze w sezonie podatkowym, jak to miało miejsce w przeszłości. Podoba jej się sposób, w jaki spacery pomogły jej skupić się na celach i zmotywowały ją do przystosowania się do zdrowszego trybu życia. Zauważyła również, że wróciła ze spacerów odświeżona i zregenerowana oraz bardziej skupiona na swojej pracy.

Peters dołączył do nich, by wstać od siedzenia przy biurku przez cały dzień. Uznał, że ważne jest, aby mimo napiętego harmonogramu pracy włączyć jakieś ćwiczenia i docenił to, jak spacer pomaga mu oczyścić umysł i dać mu energię do przejścia przez resztę dnia pracy.

Może wydawać się, że jest to niewielka grupa, ale posiadająca tylko 10 pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin i 2 pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin w firmie, grupa ta stanowi znaczący udział.Spacer może wydawać się łatwy, jeśli pochodzi się z ciepłego klimatu, jednak Savran Benson znajduje się w Pensylwanii, miejscu nie znanym z umiarkowanych zim. Spacery w sezonie podatkowym wymagają świadomego wyboru, a czasem są to także wędrówki po śniegu.

Korzyści przeważają nad zimnem.Według Mackeya: “Wszyscy straciliśmy na wadze i jemy zdrowiej”. Spacer w porze lunchu jest tak korzystny dla naszego stanu psychicznego i emocjonalnego, zwłaszcza w sezonie podatkowym. Miło jest wyjść z biura, porozmawiać o innych rzeczach i wypuścić trochę pary ze stresu sezonu.” Mimo, że w biurze jest dużo pracy, a może z tego powodu spacerowicze uznali, że ich szefowie bardzo popierają te spacery i ogólne korzyści z nich płynące.

Spacery te przyniosły dodatkowe korzyści. Mackey zauważył zwiększoną energię, zmieniony apetyt, lepszy sen i lepszą zdolność do radzenia sobie z codziennym stresem.

Reszta pracowników Savran Benson udzielała wsparcia i jest zaproszona do regularnego lub okresowego dołączania do pieszych. W miesiącach letnich spacerowicze rozważają przyłączenie się do lokalnej siłowni, która zapewni im miejsce na prysznic po spacerze w gorące letnie dni.

Mackey zaczęła chodzić z własnych powodów, ale jej działania nabrały rozpędu, jak i towarzystwa. “Firma się zmienia ~ na przykład, zawsze mieliśmy ciasto z okazji urodzin pracowników, ale teraz czasami mamy owoce lub zdrowe alternatywy”, powiedział Mackey. “Byliśmy bardziej świadomi żywności, które są przechowywane w naszej kuchni. Rozmawialiśmy o robieniu spacerów charytatywnych jako firma i my, spacerowicze, planujemy przejść do gorących zajęć jogi po pracy teraz, że sezon podatkowy dobiegł końca.”

Spacerowicze mają nadzieję przyspieszyć jogging, aby mogli dołączyć do szefa Mitchella Bensona na jego wycieczkach. Benson czasami wybiera się na bieg podczas weekendowych popołudni w sezonie podatkowym, po tym jak wiele osób już wyjechało na ten dzień.

Chodzący pomysł Mackey’a sprawił, że stracili na wadze, teraz wygląda na to, że będą też nabierać prędkości.