CCH ogłasza przejęcie SpeedTax

przez Kara Haas

CCH, firma Wolters Kluwer ogłosiła we wtorek 26 lipca 2011 r. przejęcie firmy SpeedTax, dostawcy rozwiązań w zakresie sprzedaży i użytkowania oprogramowania jako usługi (SaaS). Dodanie SpeedTax wzmocniło rozbudowaną ofertę SaaS w zakresie przygotowania podatkowego, zarządzania dokumentami, portalu, praktyki i przepływu pracy w CCH ProSystem fx ® Suite of Products.

SpeedTax jest produktem i dostawcą certyfikowanym jako CSP (certyfikowany dostawca usług) i CAS (certyfikowane automatyczne rozwiązanie) przez Radę Zarządzającą SST (uproszczony podatek od sprzedaży). To rozwiązanie SaaS w zakresie sprzedaży i wykorzystania podatków wykonuje obliczenia w czasie rzeczywistym i jest przeznaczone do integracji z wieloma pakietami finansowo-księgowymi, terminalami w punktach sprzedaży oraz rozwiązaniami e-commerce.

Mike Sabbatis, CCH Tax and Accounting President & CEO, North America, wyjaśnił, że innowacyjna platforma SaaS SpeedTax doskonale wpisuje się w strategię technologiczną polegającą na kontynuowaniu obsługi klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz profesjonalnych firm współpracujących z tym rynkiem. Zakup jest komplementem dla najlepszych w procesach przepływu pracy, które CCH już posiada, takich jak tabele stawek, narzędzia do wyszukiwania i zautomatyzowane silniki obliczeniowe w systemach ERP. CCH ma nadzieję na poszerzenie grona klientów i przyspieszenie wzrostu w segmencie korporacyjnym.

CCH z zadowoleniem przyjmuje obecną bazę klientów SpeedTax i będzie nadal świadczyć usługi i ulepszać rozwiązania.

Możesz odwiedzić nową siedzibę firmy SpeedTax online na stronie www.cchgroup.com/SpeedTax, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat sprzedaży i użytkowania produktów, uzyskać dostęp do istniejących kont lub skontaktować się z działem pomocy technicznej.

Pozycje pokrewne:

  • Zespoły SCM Solutions z Fujitsu, SpeedTax do obsługi CPA Outreach Alliance
  • Usprawniony podatek od sprzedaży może być odpowiedzią na nieszczęścia budżetowe państwa