Cele Narzędzia Przygotowania Podatkowego SaaS na amerykańskim rynku MarketSaaS Cele Narzędzia Przygotowania Podatkowego SaaS na amerykańskim rynku

MyTAXPrepOffice, nowe narzędzie oparte na SaaS dla amerykańskich przygotowawców podatkowych, jest już w fazie beta i wchodzi na rynek.

Firma z siedzibą w Wyoming twierdzi, że narzędzie to z powodzeniem przetworzyło już ponad 600 000 stanowych i federalnych deklaracji podatkowych, z możliwością działania na wielu platformach, w tym iPad, tablety z systemem Android, komputery Mac i Windows, a także z możliwością automatyzacji zarządzania praktyką w wielu biurach. Formularze podatkowe wydawane przez IRS są również regularnie aktualizowane w ramach MyTAXPrepOffice.

Ponadto opracowywany jest tryb hybrydowej pamięci masowej, w którym wszystkie potrzebne programy i zwroty – poza pamięcią internetową – będą bezpiecznie przechowywane na komputerze lub tablecie. W ten sposób wszystkie korzyści płynące z rozwiązania online są zachowane, a osoba przygotowująca rozliczenia podatkowe może kontynuować pracę w trybie offline.

MyTAXPrepOffice zaoferuje w tym sezonie podatkowym stronę internetową dostosowaną do potrzeb każdego klienta, na której klienci będą mogli zobaczyć status i dokumenty online oraz będą mogli interweniować z doradcą podatkowym w celu zmniejszenia nakładu pracy i kosztów doradcy podatkowego. Użytkownicy mają również możliwość oferowania produktów bankowych dzięki kilku spółkom partnerskim.

Oprócz usprawnień w zakresie podstawowych przepływów pracy, podmiot przygotowujący rozliczenia podatkowe może potrzebować dostępu do dodatkowego oprogramowania lub usług. Mogą one obejmować bezpieczne przechowywanie dokumentów, bibliotekę podatkową, usługę podpisu elektronicznego, oprogramowanie do księgowania czasu pracy lub pakiet księgowy.

Ceny i dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.mytaxprepoffice.com

.