Celebryci znajdują się na liście celów prawa, IRS

Czy inna gwiazda Brady Bunch zepsuła się, czy był to przypadek błędnego wgniecenia? Christopher Knight, nie z własnej winy, prowadzi tę część wiadomości o gwiazdach księgowości.

Księgowy Charlie Netel w tym miesiącu złożył oskarżenie o napaść na rycerza Christophera . Wkrótce po złożeniu zarzutów, pojawiły się dziesiątki newsów opisujących, jak Knight, aktor, który zagrał Piotrusia Seria Brady Bunch była rzekomo przedmiotem pozwu.

Knight pożyczył pieniądze firmie związanej z Netelem, która była jego byłą księgową i zgodnie ze skargą starała się je odzyskać. W skardze zarzuca się Knightowi, że “używał profanacji i prześladował i nadużywał Netela”.

Jedynym problemem jest Rycerz z The Brady Bunch mówi, że wiadomości mają zły facet, prowadząc co najmniej jeden gniazdo wiadomości do wydania zwinięcia i przeprosin.

“Nie znam Charliego Netela. Nigdy nie byłam w związku, zawodowym czy innym, z Charlie Netel. Nigdy nie byłem klientem Charliego Netela. Nigdy nie zatrudniłem Charliego Netela”, powiedział dziennikarzom Knight.

Reżyser Nick Cassavetes ma kłopoty innego rodzaju – takie, w które wpada tyle gwiazd. Jest ponad głową w zaległych podatkach należnych Urzędowi Skarbowemu i Stanowi Kalifornia.

Jego problemy podatkowe sięgają marca 2009 r., kiedy to stan Kalifornia złożył przeciwko niemu zastaw podatkowy w wysokości 118.000 dolarów. Następnie w czerwcu 2009 r. IRS ustanowił zastaw na $281,080. W kwietniu 2010 roku, kolejny zastaw IRS został złożony na $718,235. A w czerwcu 2010 r. stan uderzył go kolejnym zastawem na $235,504. Wszystkie cztery zastawy zostały złożone w biurze Rejestru Czynności Hrabstwa Los Angeles.

Cassavetes jest znany z reżyserowania chick flicks , takich jak The Notebook i My Sister’s Keeper .

Gwiazda obecnego filmu Little Fockers , Teri Polo , jest winna rządowi federalnemu prawie pół miliona dolarów z tytułu podatków. W przypadku Polo, kłopoty sięgają 2005 roku. Oto, co jest należne:

  • Od 2005 i 2006 roku Polo ma do czynienia z federalnym zastawem na 227 144 USD, złożonym w lutym 2008 roku w hrabstwie Kent, w Delaware Recorder of Deeds.
  • W 2008 r. złożył również zastaw na kwotę 91.748 USD w Biurze Rejestru Czynności Hrabstwa Los Angeles, odnoszący się do dochodów z lat 2005 i 2006.
  • W sierpniu 2009 roku IRS złożył kolejny zastaw, również w Delaware, na kwotę 114 844 USD z tytułu podatków należnych od 2007 roku.
  • W styczniu 2010 r. w Los Angeles złożono wniosek o federalny zastaw na 116 620 USD, odnoszący się do dochodów z 2008 roku.

Łączna suma wynosi ponad 458 000 dolarów. Kierownik Polo, Bob McGowan, powiedział Detroit News , że aktorka uznaje dług. Według McGowana, Polo pozostała w tyle w swoich podatkach, kiedy po rozwodzie przeszła przerwę w grze i skoncentrowała się na wychowywaniu trójki dzieci. McGowan powiedział, że opracowała plany płatności z władzami federalnymi i stanowymi w oparciu o wynagrodzenie, które spodziewa się otrzymać od Little Fockers .

Polo, rodowity mieszkaniec Delaware, wystąpił w serialu telewizyjnym The West Wing i zagrał w Meet the Parents i jego dwóch sequelach.

Artykuły pokrewne:

  • Gulasz gwiazdkowy: Gwiazdy aż do szyi w kłopotach z IRS
  • Nicolas Cage: Opowieść o wielokrotnych zamknięciach