Chicago-Area Firms Pacion Ajder i Lipschultz, Levin & Gray Merge

Przez Franka Byrta

Firma księgowa z Chicago Pacion Ajder PC połączyła się w Northbrook, Illinois z praktyką Lipschultz, Levin & Gray, LLC (LLG) od 1 lutego, zgodnie z komunikatem prasowym LLG.

Połączona firma, która obecnie obejmuje dziewiętnaście CPA, będzie działać poza siedzibą główną LLG w Northbrook i biurem Michigan Avenue w Chicago, które było biurem Pacion Ajder.

Warunki umowy nie zostały ujawnione.

«Jesteśmy podekscytowani, że Eugene Pacion dołączy do naszego zespołu», powiedział Bill Finestone, partner zarządzający LLG , w komunikacie prasowym. «On pomoże nam lepiej służyć naszej rosnącej praktyce. Jesteśmy zobowiązani do kontynuowania wysokiego poziomu usług i wiedzy fachowej, które są synonimem LLG. Gene wniesie ponad czterdziestoletnie doświadczenie i wiedzę do zespołu doradczego LLG i pozwoli profesjonalistom w LLG na dalsze wspieranie jego codziennych obowiązków księgowych i podatkowych. Niektóre ze specjalizacji Gene’a obejmują produkcję i nieruchomości».

LLG specjalizuje się w usługach księgowych w zakresie produkcji, dystrybucji, nieruchomości i praktyk zawodowych, a także świadczy usługi na rzecz amerykańskich spółek zależnych zagranicznych – Finestone powiedział AccountingWEB.

Finestone powiedział, że doświadczenia Paciona będą zazębiać się z doświadczeniami jego firmy. «Siłą napędową tej [fuzji] jest to, że zestaw umiejętności [Paciona] pasuje do naszej organizacji, a my jesteśmy w stanie zapewnić pewne wsparcie, którego nie miał wcześniej».

«Utrzymanie wysokiej jakości usług dla naszych klientów jest i zawsze było naszym największym problemem», powiedział Pacion w komunikacie prasowym. «Stanie się częścią LLG pozwoli nam na świadczenie szerszego zakresu usług dla naszych cenionych klientów. LLG podziela naszą filozofię pomagania klientom w rozwoju i sukcesie. Połączenie pozwoli nam zaoferować bardziej wyspecjalizowane doradztwo biznesowe dostosowane do potrzeb naszych klientów».

LLG zostało założone w 1944 roku.