Chrometa wprowadza dodatek «Automatyczne przechwytywanie czasu» dla książek QuickBooks

ChrometaLLC , twórca narzędzi do rejestracji czasu, ogłosił kompatybilność swojego oprogramowania do rejestracji czasu Chrometa z QuickBooks. Osoby posiadające wersję desktopową QuickBooków mogą używać Chromety do automatycznego rejestrowania i kategoryzowania swojego czasu – bez użycia notatek czy timerów – a następnie automatycznie przenosić wpisy czasu do QuickBooków.

Brett Owens, dyrektor generalny i współzałożyciel Chromety, powiedział», Najczęstszym pytaniem, jakie zadawali sobie nasi klienci, którzy używają Chromety do ewidencji czasu pracy i QuickBooków do księgowości było. W jaki sposób mogę uzyskać moje wpisy dotyczące czasu pracy Chromety w QuickBooks? Dlatego stworzyliśmy eksport, który pozwala użytkownikom na eksportowanie wpisów czasowych z Chromety do formatu, który jest kompatybilny z natychmiastowym importem do QuickBooków. Jest to świetna opcja dla użytkowników, którzy chcą mieć możliwość przechowywania czasu w QuickBooksie, a jednocześnie mają dostęp do pełnej funkcjonalności samego QuickBooka».

Jak działa eksport Chromety do QuickBooks:

  • W ramach Chromety, przejdź do «Konto – Integracje – Eksport QuickBooków».
  • Zaznacz opcję «Włącz eksport QuickBooks» i wprowadź informacje o QuickBooksie właściwe dla danej firmy.
  • Kliknij «Aktualizuj», a w menu «Więcej» pojawi się opcja «Eksportuj do IIF (QuickBooks)». Opcja ta umożliwia utworzenie pliku IIF, który można następnie zaimportować do programu QuickBooks.
  • Aby zaimportować plik IIF do programu QuickBooks, przejdź do «Plik – Narzędzia – Import – Timer aktywności» i wybierz plik IIF, który został wyeksportowany z programu Chrometa. Spowoduje to utworzenie wpisów czasu w Chromecie w QuickBooksie.

Zrzuty ekranu z tego przepływu pracy oraz dalsze szczegóły można znaleźć na stronie Chrometa.blog

Chrometa jest teraz dostępna na bezpłatny 30-dniowy test (nie wymaga karty kredytowej) pod adresem Chrometa lub pod numerem 916-254-0260, aby porozmawiać z przedstawicielem firmy. Chrometa jest natychmiast dostępna za 19$ za miesiąc, za opłatą pay-as-you-go, która obejmuje bezpłatną pomoc e-mailową i telefoniczną.