CliftonLarsonAllen i Jenkins & Vojtisek Kombinacja

Firma CliftonLarsonAllen (CLA), znajdująca się w pierwszej dziesiątce certyfikowanych publicznych firm księgowych i doradczych w kraju, ogłosiła 2 stycznia 2013 r., że Jenkins & Vojtisek SC, certyfikowana publiczna firma księgowa z siedzibą w Racine, Wisconsin, połączyła się z CLA od 1 stycznia 2013 r.

«Jenkins & Vojtisek zdobył silną reputację w społeczności biznesowej Racine i Kenosha przez wiele lat w wyniku świadczenia wyjątkowych usług dla swoich klientów», powiedział partner zarządzający CLA dla Wisconsin Mark Williams, CPA. «Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia zakresu usług CLA w południowo-wschodniej części Wisconsin».

Siedemnastu specjalistów Jenkins & Vojtisek, w tym partnerzy Steve Jenkins, CPA i Rick Vojtisek, CPA, dołączy do CLA i pozostanie w swojej obecnej lokalizacji w Racine. Jenkins współpracuje z podmiotami komercyjnymi od 1985 roku, w tym z lokalnymi małymi przedsiębiorstwami i firmami z listy Fortune 500 w całej Ameryce Północnej. Ściśle współpracuje z klientami biznesowymi w zakresie planowania podatkowego, podejmowania strategicznych decyzji, budżetowania i systemów księgowych. Vojtisek ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości publicznej, specjalizując się w rachunkowości, audycie i potrzebach podatkowych dla ściśle powiązanych przedsiębiorstw i organizacji non-profit. Pełni również funkcję CFO kontraktowego dla wielu firm w regionie.

«Zbudowaliśmy Jenkins & Vojtisek na zasadach profesjonalizmu, szybkości reakcji i jakości», powiedział Jenkins. «CliftonLarsonAllen stosuje te same wartości i poświęcenie, aby zapewnić sukces swoim klientom i pracownikom. Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do przyłączenia się do organizacji, która tak ściśle wiąże się z naszą».

«Kombinacja Racine’a idealnie pasuje do CLA», powiedział Williams. «Zaangażowanie Jenkins & Vojtisek na rzecz społeczności i rozwiązań biznesowych dla swoich klientów idealnie wpisuje się w kulturę i misję CLA. Połączenie wiedzy specjalistycznej obu firm pozwala nam na dalsze poszerzanie naszych możliwości i zapewnienie maksymalnego wpływu na sukces naszych klientów».

SOURCE: CliftonLarson Allen Press Release