Co ludzie robią tam, gdzie ćwiczę?

Większość Amerykanów pracuje dla kogoś innego.Mogą mieć pracę poboczną lub konsultować się, ale otrzymują wypłatę od pracodawcy z sektora prywatnego lub publicznego.Jako pracownicy najemni, należą do zawodu.Niektórzy płacą dużo więcej niż inni.Im więcej masz pieniędzy, tym bardziej potrzebujesz księgowego.

Someone Has Done the Research for You

Logicznie rzecz biorąc, jednym z najprostszych sposobów na znalezienie bogatych perspektyw jest ustalenie, kto lokalnie zarabia duże pieniądze. Jeśli zamierzasz się wyspecjalizować, innym podejściem jest określenie najpopularniejszych zawodów w Twoim rejonie metropolitalnym.

Dobre wieści!Rząd federalny wykonał już dla ciebie większość pracy.Rozpocznij swoje badania, odwiedzając Google i wpisując “Bureau of Labor Statistics”, kwotę wynagrodzenia, oraz nazwę miasta. W tym przypadku użyjemy Philadelphia. W ten sposób dojdziesz do Metropolitan and Non Metropolitan Area Occupational Employment and Wage Estimates, Philadelphia, PA Metropolitan Division w maju 2015 roku.FYI: Maj 2015 r. jest dość aktualny dla danych statystycznych.

Pola o największej wydajności

Przewijając raport w dół, zobaczysz grupy zawodowe, takie jak “zarządzanie”, “operacje biznesowe i finansowe”, “prawne” itp.Druga kolumna od prawej to “średnia roczna płaca”.Druga kolumna od prawej to “średnia roczna płaca”, a jedna z pierwszych kategorii to “dyrektorzy generalni” z przeciętną płacą 224 220 dolarów.W obszarze metropolitalnym Filadelfii jest ich 1.570.

Jako CPA, jesteś podejrzliwy, ponieważ liczba jest tak niska. Logicznie rzecz biorąc, nie obejmuje to premii, opcji na akcje i innych odszkodowań nie sklasyfikowanych jako pensja lub wynagrodzenie. To nadal stanowi użyteczny punkt odniesienia.

Kontynuuj przewijanie w dół, szukając zawodów zarabiających $200,000-plus.Prawdopodobnie znajdziesz:

  • Anestezjolodzy: 170 z nich zarabia około 250.270 dolarów.
  • Rodzina i lekarze rodzinni: 1220 osób zarabia około 212 460 dolarów.
  • Pediatrzy: Średnio około $203,510, a 160 osób wykonuje tę pracę.

Trzy z czterech najwyżej opłacanych zawodów są w dziedzinie medycyny. Wyjątek stanowią dyrektorzy generalni.To może być dla Ciebie irytujące, ponieważ nie widzisz tradycyjnych ścieżek kariery, jak prawnicy (9.120 zarabiają około 139.530 dolarów) i księgowi, którzy są zgrupowani razem z audytorami (9.310 zarabiają około 81.880 dolarów).

Im dalej w dół listy najlepiej zarabiających, tym więcej lekarzy znajdziesz, aż dotrzesz do menedżerów marketingu (970 zarabiających około 161 360 dolarów), menedżerów sprzedaży (1 380 osób zarabiających około 161 940 dolarów) i menedżerów finansowych (3 330 osób zarabiających około 166 560 dolarów). Ta ostatnia kategoria sprawia, że czujesz się lepiej, wybierając księgowość publiczną jako karierę.

Wielką niespodzianką są dyrektorzy generalni i operacyjni, do których zaliczam również dyrektorów zakładów.W ich skład wchodzi 9 240 osób zarabiających około 139 840 dolarów.

Najpopularniejsze pola

Jak przypuszczasz, jaka jest najpopularniejsza praca dla osoby z czteroletnim wykształceniem wyższym? (Nie mów kelner.) W rejonie Metro-Philadelphia, ten zaszczyt przypada zarejestrowanym pielęgniarkom – 27.310 osób zarabia około 80.460 dolarów. Następnie są to menedżerowie zakładów i księgowi, o których mówiliśmy wcześniej. Stanowisko nr 4 trafia do prawników, jak wspomniano powyżej.Wreszcie stanowisko nr 5 zajmują nauczyciele szkół podstawowych – 9.060 osób zarabia około 64.220 dolarów.

Jeśli budujesz swój model biznesowy w oparciu o wolumen, 64 040 osób na rynku filadelfijskim wykonuje jedną z tych pięciu prac.

Jak je znajdziesz?

Jest różnica między sprzedażą a marketingiem.Sprzedaż polega na spojrzeniu komuś w oczy i poproszeniu go o kupno produktu lub usługi.Marketing jest bardziej z szerokiej szczotki podejście do podnoszenia świadomości marki poprzez reklamy, mailingi i inne podejścia. Rozumiesz oba te podejścia.

Kiedy natkniesz się na dobrą perspektywę, możesz wykorzystać LinkedIn, aby określić, kto w Twojej sieci zna tę osobę i może zapewnić wprowadzenie. Możesz zaproponować dodanie go do swojej listy newsletterów.Możesz mieć połączenie z alumnami stowarzyszenia.

Nadal potrzebujesz nazwiska tej osoby.Wiele lat temu, tylko jeden na 20 zawodów wymagał licencji.Księgowość jest jednym z nich.Dziś jeden na trzy zawody wymaga licencji. Serwis SearchSystems.net służy jako platforma informacyjna dla około 55 tys. ogólnodostępnych baz danych.Jest darmowy, choć oferuje usługę premium.(Niektóre państwa pobierają opłaty za dane, ale większość nie.) Nie ma jednolitego standardu, ponieważ dane są zazwyczaj zbierane na poziomie państwa.

Używając jako przykładu Pensylwanii, rozpocznij na stronie głównej i przewiń w dół. Kliknij na “licencje”, a następnie na “Pennsylvania”.Następnie przewiń do “lekarze”.Następnie użyj pól rozwijanych, aby wybrać “medycynę” jako zawód, a “lekarza i chirurga” jako typ licencji.Strona umożliwia łatwe wprowadzenie kodu ZIP.

Twój zestaw wyników to lista licencjonowanych lekarzy w pobliżu.”Zmarły”, “nieaktywny” lub “wygasł” nie są interesujące.Skup się na licencjach “aktywnych”.Wyszukiwanie w Google lub LinkedIn powinno dać Ci więcej informacji.Często posiadają one listę numerów telefonów, które można łatwo przeszukiwać online.

Teraz wiesz, że niektórzy lekarze zarabiają dobre pieniądze i mieszkają w pobliżu.Wiesz “kto wie kto” wraz z tym, gdzie chodzili do szkoły.Jak trudno jest im sprzedawać lub spotykać się z nimi towarzysko?

Uwaga: Wiele firm ma zasady dotyczące korzystania z Internetu w celu znalezienia biznesu.Pamiętaj o trzech zasadach:

  1. Zawsze czytaj i szanuj informacje prawne i dotyczące prywatności na stronach internetowych.
  2. Strony internetowe należy wykorzystywać wyłącznie do celów pierwotnie przez nie przewidzianych.
  3. Przed przystąpieniem do postępowania należy uzyskać zgodę przełożonego lub pracownika ds. zgodności z przepisami.