Co możesz potrzebować wiedzieć o Zoho Books — Część 2

W drugiej części trzyczęściowego video tutorialu, guru technologii księgowej Greg Lam bada, jak Zoho Books radzi sobie z importowaniem funkcji, a także kategoryzowaniem i uzgadnianiem transakcji bankowych.

Zoho Books istnieje już od kilku lat i nadal buduje swoją ofertę produktową i funkcjonalną, ale może nie do końca odpowiadając na fanfary konkurencji. Po raz kolejny, guru technologii rachunkowości jest tutaj w tej serii wideo, aby wyjaśnić, jak działa Zoho Books, wszystkie jego zalety i jego wady porównawcze.

Należy zauważyć, że w przeciwieństwie do oprogramowania stacjonarnego, internetowe produkty księgowe i finansowe, takie jak Zoho Books, są regularnie aktualizowane, więc niektóre ekrany i specyficzne funkcje produktów mogły już być aktualizowane.

Co ważniejsze, te filmy nie są w żaden sposób przeznaczone do promocji, ani nie są opłacane przez danego sprzedawcę. Mają one na celu zapewnienie uczciwego spojrzenia na produkt, szczególnie tym, którzy go nie znają, abyś mógł podjąć świadomą decyzję na użytek swojej firmy lub klientów.

Pozwolę Gregowi zająć się resztą stąd:

Greg Lam będzie prelegentem na konferencji Accountex USA 2016 w listopadzie.AccountingWEB i Accountex nawiązały współpracę, aby przekazać Państwu te treści, ponieważ podzielamy naszą wiarę we wspieranie tego zawodu poprzez lepsze zrozumienie.