Co możesz potrzebować wiedzieć o Zoho Books — Część 3

W końcowej części tego video tutorialu, guru technologii księgowej Greg Lam dzieli się tym, jak Zoho Books radzi sobie z zamówieniami kupna i sprzedaży, arkuszami czasu, zarządzaniem projektem i daje końcowy przegląd produktu.

Zoho Books istnieje już od kilku lat i nadal buduje swoją ofertę produktową i funkcjonalną, ale może nie do końca odpowiadając na fanfary konkurencji.Należy zauważyć, że w przeciwieństwie do oprogramowania stacjonarnego, internetowe produkty księgowe i finansowe, takie jak Zoho Books, są regularnie aktualizowane, więc niektóre ekrany i specyficzne funkcje produktów mogły już być aktualizowane.

Co ważniejsze, te filmy nie są w żaden sposób przeznaczone do promocji, ani nie są opłacane przez danego sprzedawcę. Mają one na celu zapewnienie uczciwego spojrzenia na produkt, szczególnie tym, którzy go nie znają, abyś mógł podjąć świadomą decyzję na użytek swojej firmy lub klientów.

Oto Greg z jego ostatnimi przemyśleniami:

Greg Lam będzie prelegentem na konferencji Accountex USA 2016 (dawniej SleeterCon) w listopadzie.AccountingWEB i Accountex nawiązały współpracę, aby przekazać Ci te treści, ponieważ podzielamy naszą wiarę we wspieranie tego zawodu poprzez lepsze zrozumienie.