CPE Link pomaga praktykom podatkowym zrozumieć pakiet ulg podatkowych

Ustawa o ulgach podatkowych z 2010 r. zawiera przepisy, które dotyczą zarówno deklaracji z 2010 r., jak i planowania podatkowego na lata 2011 i 2012. CPE Link zaplanowała webcasty na żywo, aby pomóc praktykom podatkowym zrozumieć te zmiany.

Ustawa o ulgach podatkowych z 2010 r. zawiera tymczasowe przedłużenia ulg podatkowych Busha, poprawkę na AMT, częściowy projekt ustawy o przedłużeniu obowiązywania przepisów z 2009 r., tymczasowe ulgi w podatku od nieruchomości oraz tymczasowe przedłużenia niektórych ulg podatkowych dla przedsiębiorców.

Nowa ustawa o ulgach podatkowych, zawierająca przepisy mające wpływ zarówno na zeznania podatkowe za 2010 r. jak i na planowanie podatkowe na lata 2011 i 2012, wywiera presję na praktyków podatkowych, aby wiedzieli jak doradzać klientom. CPE Link zaplanował webcasty na żywo, aby pomóc praktykującym szybko nabrać tempa.

“Nasi eksperci wydestylowali nowe przepisy podatkowe i ich implikacje dla klientów, tworząc prezentacje webcastów na żywo,” powiedziała Sue Anderson, dyrektor programowa CPE Link. “Uważamy, że te webcasty mogą być najbardziej produktywne w ciągu jednej lub dwóch godzin, jakie praktycy podatkowi spędzają w tym roku”.

CPE Link oferuje kilka opcji szkolenia na żywo na temat nowej ustawy o ulgach podatkowych z 2010 roku.

Jednogodzinny przegląd przepisów, 2010 Tax Relief Act: How It Affects Your Clients will be taught by Annette Nellen, CPA, Esq., director of the Masters of Science in Taxation program at San Jose State University. Prezentowany 10 lutego, ten webcast będzie zawierał informacje o rozszerzeniu podatków i nowych zasadach dla firm i osób prywatnych, a także rozważania dotyczące planowania na rok 2011 i kolejne lata.

Tax Relief Act of 2010: Skupienie się na planowaniu finansowym i planowaniu nieruchomości sprawi, że praktycy staną się liderami w dziedzinie planowania finansowego i planowania nieruchomości na lata 2011 i 2012.

“Teatr polityczny, który doprowadził do przejścia ustawy, jest skończony, a praktycy podatkowi muszą się natychmiast uporać z rzeczywistością”. Ten dwugodzinny webcast pomoże im wykorzystać szczegółowe przepisy ustawy w praktycznych i przyjaznych dla klienta planach finansowych i planach dotyczących nieruchomości”, powiedział instruktor Owen Fiore, JD, który reprezentuje rodziny i podmioty gospodarcze w opracowywaniu i wdrażaniu wrażliwych podatkowo planów dziedziczenia, zachowania i zarządzania majątkiem. Ten webcast będzie oferowany 9 lutego.

Okładka pakietu ulg podatkowych została również włączona do sesji końcowych popularnej 16-godzinnej Federal Tax Update Series serii CPE Link. Praktycy mogą uczestniczyć w sesjach 15-18 lutego lub 1-4 marca. Uczestnicy otrzymają 20 stronicową ulotkę Vern Hovena poświęconą wyłącznie nowym przepisom, a dyskusję poprowadzi moderator webcastów Bill Roos.

O łączu CPE:

Połączenie CPE jest podmiotem prowadzącym ustawiczne kształcenie zawodowe przez Internet (CPE) dla CPA, agencji ratingowych, CFP i innych specjalistów finansowych. Praktycy mogą co miesiąc wybierać spośród szerokiego programu nauczania obejmującego ponad 30 tematów nadawanych na żywo w Internecie. CPE Link jest zarejestrowany w National Association of State Boards of Accountancy (NASBA), jako sponsor ustawicznego kształcenia zawodowego w Krajowym Rejestrze Sponsorów CPE.