CPE Link Release Unlimited Live Webcast Pass

CPE Link opracował roczny program abonamentowy o nazwie Unlimited Webcast Pass. Przepustka ta daje CPA i innym specjalistom od księgowości i finansów nieograniczony dostęp do ponad 300 Webcastów na żywo.

Unikatowy na rynku CPE w zakresie księgowości, CPE Link’s Unlimited Webcast Pass jest rocznym abonamentem pozwalającym swoim subskrybentom na udział w nielimitowanych webcastawach na żywo (ponad 300 oferowanych rocznie). Podczas gdy wielu dostawców CPE oferuje nielimitowany abonament na samodzielną naukę, niewielu z nich oferuje nielimitowane webcasty na żywo.

Te internetowe programy na żywo eliminują kłopoty z podróżowaniem i pozwalają zaoszczędzić czas poza biurem. A praktycy nadal cieszą się interakcją z instruktorem na żywo i możliwością zadawania pytań. CPE Link rekrutuje ekspertów ze wszystkich dziedzin księgowości i finansów, a także wyznacza wysokie standardy jakości. Oceny kursów są sporządzane na podstawie ocen uczestników, a CPE Link wymaga oceny 4,5 na 5,0 za wiedzę instruktora i umiejętności prezentacji.

Oprócz Nielimitowanych CPE i najlepszych instruktorów, subskrybenci otrzymują również dodatkowe udogodnienia, takie jak brak opłat za anulowanie kursu i uprawnienia do rejestracji w ostatniej chwili. Ponieważ program jest nieograniczony, kolejną zaletą dla subskrybentów jest możliwość eksploracji różnych tematów. Możliwość wyboru kursów spoza wymaganych obszarów tematycznych pozwala na poszerzenie wiedzy bez dodatkowych kosztów. Program CPE Link wypełniony jest kursami z zakresu rachunkowości, audytu, etyki, Excela, oszustw, podatków, zarządzania praktykami, QuickBooks i innych.

Abonenci mają również możliwość bezpłatnego korzystania z CPE Link’s Compliance Manager, który w połączeniu z Unlimited Webcast Pass może być bardzo wydajnym narzędziem: Compliance Manager monitoruje wymagania CPE użytkownika, bieżące postępy i braki kredytowe. Nieograniczony Webcast Pass zapewnia dostęp do wszystkich kursów niezbędnych do spełnienia niezaspokojonych wymagań. Dzięki temu, że Menedżer ds. Zgodności monitoruje wymagania CPE i spełnia je Nielimitowany Webcast Pass, kształcenie ustawiczne nigdy nie było łatwiejsze.

CPE Link jest dostawcą usług w zakresie internetowego ustawicznego kształcenia zawodowego (CPE) dla CPA, agencji ratingowych, CFP i innych specjalistów finansowych. Praktycy mogą co roku wybierać spośród szerokiego programu nauczania obejmującego ponad 300 tematów transmitowanych na żywo w Internecie. CPE Link jest zarejestrowany w National Association of State Boards of Accountancy (NASBA), jako sponsor ustawicznego kształcenia zawodowego w National Registry of CPE Sponsors.