Croskey Lanni i Hirzel, Jackson i Swaine Merge

Croskey Lanni, PC, z siedzibą w Rochester Hills, Michigan, łączy w swojej praktyce Hirzel, Jackson & Swaine, PC (HJS). W wyniku fuzji powstanie połączona firma zatrudniająca ponad trzydziestu pracowników, która nadal będzie jedną z największych firm w Detroit, specjalizującą się w usługach księgowych, podatkowych i doradztwie biznesowym dla zróżnicowanej lokalnej, regionalnej i krajowej bazy klientów. HJS, jego partnerzy i pracownicy pozostaną w swoich dotychczasowych biurach w Novi, Michigan. Połączona firma będzie działać jako Croskey, Lanni & Company, PC.

Ben Swaine i Dick Shovan, zasady HJS, pozostaną w firmie i będą kontynuować swoją dotychczasową działalność, zarządzając usługami dla połączonej bazy klientów firmy.

«Połączenie naszych firm z talentem Bena Swaine’a, Dicka Shovana i ich zespołu pomaga nam lepiej służyć naszej stale rozwijającej się i rosnącej praktyce. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do kontynuowania wysokiego poziomu usług i doświadczenia, które zapewniają swojej ogromnej bazie klientów», powiedział David M. Croskey, prezes Croskey Lanni. «Ci panowie są dobrze znani i szanowani w obszarze metra Detroit za doskonałą obsługę klienta i udane osiągnięcia w zakresie rozwoju i rozwoju praktyki». Są oni bardzo szanowani w zawodzie księgowego i jesteśmy dumni, że mogą dołączyć do naszego zespołu. Ponadto, mają oni członków zespołu i nisze, które zapewniają synergię i zwiększają szanse na dalszy pomyślny rozwój».

Hirzel Jackson & Swaine został założony w 1983 roku. Swaine dołączył do firmy wkrótce po jej utworzeniu, a Shovan dołączył jako akcjonariusz w 2004 roku. Obecnie firma obsługuje klientów z różnych gałęzi przemysłu zlokalizowanych w piętnastu stanach.

«Choć jestem dumny z mojej długiej historii jako udziałowiec Hirzel Jackson & Swaine, przyznaję, że kolejnym krokiem dla mojego zespołu i klientów jest połączenie się z firmą o porównywalnej jakości, która umożliwiłaby nam rozszerzenie usług dla naszych lokalnych i regionalnych klientów», powiedział Swaine. «Croskey Lanni podziela naszą filozofię pomagania naszym klientom w rozwoju i sukcesie. Fuzja poszerzy i pogłębi naszą dotychczasową specjalizację branżową, co pozwoli nam zaoferować bardziej kompleksowe doradztwo biznesowe dostosowane do potrzeb naszych klientów».

Shovan dodał», Profesjonalizm jest moim głównym priorytetem. Jestem dumna, że mogę stać się częścią zespołu Croskey Lanni, który podziela zaangażowanie w sprawy klientów i zawód CPA, w którym mam duże zaangażowanie w Michigan Association of CPAs».

Transitions Advisors, wiodąca firma doradcza w zakresie fuzji i przejęć obsługująca wyłącznie krajowe środowisko księgowe, pomagała w tej transakcji.

Dalsze informacje można uzyskać kontaktując się z Dave’em Croskey, Croskey Lanni, PC, (248) 659-5300, [chronione pocztą elektroniczną].

Źródło: Croskey, Lanni & Company, PC, News Release