Czego brakuje w umowach CPA dotyczących oczywistych możliwości?

Trzydzieści dwa procent firm księgowych już świadczy niezwykle cenne usługi dla swoich klientów i nie zarabiają na tym ani grosza. Nawet te 33%, które pobierają opłaty, nie widzą znaczących dochodów.

Są to wczesne wyniki ekskluzywnej ankiety przeprowadzonej przez AccountingWEB na temat tego, jak amerykańskie firmy radzą sobie z zapytaniami od swoich klientów o wybór i wdrożenie technologii.

Badanie, prowadzone we współpracy z firmą Zoho (twórcą ponad 50 aplikacji biznesowych, w tym księgowych i CRM), bada, w jaki sposób firmy reagują na coraz większą liczbę zapytań technologicznych, które otrzymują od swoich klientów. Dotychczasowe wyniki sugerują, że większość z nich (88 procent) otrzymuje już od jednego do dziesięciu zapytań związanych z technologią w ciągu miesiąca.

Oczywiste jest, że popyt rośnie, a możliwości biznesowe są coraz większe. Więc, dlaczego firmy nie są w stanie go zaspokoić?

Przedstawimy Państwu pełne wyniki i mamy nadzieję, że w lutym udzielimy jasnej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sam weź udział w ankiecie. Możesz wygrać kartę podarunkową o wartości 200 dolarów!