Czy IRS jest podły dla Lindsay Lohan?

przez Ken Berry

Lindsay Lohan znalazła się wcześniej w kompromisowych pozycjach, a teraz wylądowała w innej. Raport ujawnił, że dwudziestopięcioletnia aktorka, która wybiła się do sławy w filmie 2004 Mean Girls , jest na haku za prawie 100.000 dolarów podatków należnych Internal Revenue Service (IRS).

Według TMZ, urząd skarbowy właśnie złożył zastaw na Lohan na kwotę 93.701,57 dolarów, ponieważ nigdy nie zapłaciła podatku dochodowego za rok 2009. Jeśli Lohan nie posprząta tego ostatniego bałaganu, IRS może pójść po jej ziemskich posiadłościach – w tym rachunkach bankowych, nieruchomościach i wszelkiej innej własności osobistej – w swoich wysiłkach w celu odzyskania długu.

Lohan był ostatnio w wiadomościach ze wszystkich złych powodów. Przyznała się do winy w maju zeszłego roku do kradzieży naszyjnika wartego $2,500 z Wenecji, Kalifornii, sklepu jubilerskiego w czasie, gdy była już na zwolnieniu warunkowym wynikającym z dwóch skazań za jazdę po pijanemu w 2007 roku. Zgodnie z nakazem sędziego, Lohan obecnie wykonuje prace społeczne i uczestniczy w sesjach terapeutycznych po naruszeniu jej okresu próbnego. Prokuratorzy powiedzieli, że ominęło ją dwanaście z dwudziestu zaplanowanych dni prac społecznych i odwołali czternaście z dziewiętnastu jej wizyt terapeutycznych.

Ponadto, członek paparazzi pozywa teraz Lohana, twierdząc, że został ciężko ranny w 2010 roku, kiedy pojazd, którym jechała, rozbił się o jego samochód. Pojazd był prowadzony przez asystenta Lohana.

Jak na ironię, zastaw podatkowy pochodzi z 2009 r., roku, w którym jedyną pracą kinową Lohana był jej występ w Labor Pains . Film, który pierwotnie był przeznaczony do kinowej premiery, trafił prosto do telewizji, choć odbywał się w kinach w kilku zagranicznych krajach.

Przedstawicielka Lohana powiedziała TMZ, że jest zupełnie nieświadoma problemu podatkowego, ale oczekuje, że szybko go rozwiąże. IRS nie wydał żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Przynajmniej są jakieś dobre wieści dla Lohana: Dzięki pozowaniu nago do numeru Playboya ze stycznia/lutego 2012, otrzymała ostatnio wypłatę w wysokości blisko 1 miliona dolarów. Pieniądze te mogą zostać wykorzystane na spłatę jej długu podatkowego. Prowadzi również rozmowy w celu przedstawienia Elizabeth Taylor w nowym filmie.

Artykuły pokrewne:

  • Duma Yankeesów? Hal Steinbrenner Sued by the IRS
  • IRS do MC Hammer: We Can Touch This