Czy użytkownicy komputerów stacjonarnych będą mieli więcej miłości do aplikacji?

Spójrzmy prawdzie w oczy, od czasu pojawienia się księgowości w chmurze, twórcy aplikacji prawie się przewrócili, aby budować dodatki do coraz bardziej popularnej platformy. Więc gdzie to podziało się z tłumem użytkowników komputerów stacjonarnych?

Chociaż to prawda, że eko-system aplikacji wokół QuickBooks Online i inne oprogramowanie księgowe oparte na chmurze nadal eksploduje, należy wiedzieć, że istnieje druga, choć znacznie mniejsza, kohorta aplikacji, które będą również pracować z pulpitu.

Użytkownicy oprogramowania w lokalu (nawet w świecie hostingu) od pewnego czasu narzekali, że są pomijani w przypadku najbardziej ekscytujących i nowatorskich dodatków (takich jak Hubdoc, Salesforce, Receipt Bank czy Square), które integrują się tylko z produktami do księgowania w chmurze, ale to może się zmienić.

Na przykład, QuickBooks hosting specjalisty Right Networks niedawno odsłonił owoce swojego niedawnego przejęcia Autofy – coś, co nazywają «Always on». Oferuje on całodobową synchronizację między aplikacjami stacjonarnymi i zewnętrznymi, które wcześniej udostępniały dane tylko wtedy, gdy użytkownik był zalogowany do tego konkretnego pliku firmowego (a aplikacja zewnętrzna żąda synchronizacji). Dlatego też pracownicy mobilni mogą korzystać z zaawansowanych aplikacji do zarządzania zapasami i śledzenia czasu pracy zdalnie, z synchronizacją w czasie rzeczywistym z QuickBookami.

Ale kicker jest fakt, że otwiera to cały ekosystem QB.

Jako bywalec obwodu konferencyjnego nie mogę zliczyć, ile razy widziałem zmiażdżone spojrzenie księgowego, który właśnie dowiedział się, że aplikacja, w której się zakochali, nie będzie działać dla ich klientów biurkowych. Może to jest początek końca.

Autofy jest dostępny do użytku jako część «lepszych» i «najlepszych» rozwiązań, które Right Networks obecnie oferuje, które obejmują hosting poza podstawowym pulpitem. Użytkownicy proszeni są o kontakt z obsługą firmy Right Networks, aby dodać Autofy do swojego istniejącego konta QuickBooks.

Powiązane artykuły

Spraw, aby aplikacje księgowe działały dla Ciebie

Dla tych, którzy nie są gotowi do księgowania w chmurze