Czym dla ciebie jest Zarządzanie Praktyką?

Dla księgowych zarządzanie praktykami zawsze było czymś bardzo indywidualnym. Zależy ono od wielkości firmy, bazy klientów i mnóstwa innych czynników, które w przypadku, gdy nie są właściwie potraktowane przez sofware lub inne środki, często skutkują nieefektywnością, złym lub niewłaściwym wykorzystaniem oprogramowania i nieregularną komunikacją pomiędzy pracownikami i klientami.

Z tych powodów, począwszy od niniejszego badania, AccountingWEB rozpoczyna pracę merytoryczną pod nazwą The Realities of Practice Management.

Nawiązując do poprzednich lat, w których zagłębiliśmy się głęboko w «Rzeczywistość zautomatyzowanej praktyki», w 2020 roku zmieniamy kierunek i patrzymy na ewoluujący świat zarządzania praktyką.

W ciągu tego roku zamierzamy odpowiedzieć na szereg pytań z punktu widzenia mniejszych właścicieli i menedżerów firm z branży CPA lub księgowej:

  1. Co to w ogóle jest Practice Management? Termin ten wydaje się oznaczać wiele różnych rzeczy dla wielu różnych ludzi. Czy jest to zarządzanie przepływem pracy czy zarządzanie klientami? Będziemy dostarczać ramy, które pomogą nam zbudować wspólne słownictwo wokół tematu
  2. .

  3. Czy potrzebuję Practice Management? Jakkolwiek to opisujesz, wiele firm doskonale radzi sobie z arkuszem kalkulacyjnym i kilkoma wspólnymi folderami. Będziemy patrzeć, kiedy to działa, a kiedy nie
  4. Co będzie dla mnie działać? Podobnie jak zakres działalności firm i liczba strategii wykorzystywanych do zarządzania nimi, tak i zakres rozwiązań technologicznych jest dostępny. Będziemy tworzyć ramy dla firm, aby zrozumieć, jak ich wewnętrzne strategie rozwoju muszą być dostosowane do stosowanych narzędzi zarządzania praktykami. Czy mierzą one właściwe metryki? Czy właściwe osoby używają właściwych narzędzi we właściwy sposób?

Będziemy również oceniać szereg powszechnie stosowanych rozwiązań, aby zapewnić kontekst, jakiego rodzaju szerokie strategie każdy z nich najlepiej wspiera. Zobaczysz również:

  • serię artykułów na ten temat
  • webinary
  • bezpłatny, dostępny do pobrania przewodnik napisany przez lidera myśli zawodowej księgowego i akcjonariusza K2 Enterprises Randy’ego Johnstona

Ale aby urzeczywistnić «Realia Zarządzania Praktyką» potrzebujemy Państwa pomocy.Chcemy zrozumieć, z jakich rozwiązań korzystają obecnie firmy, kto z nich korzysta, do czego je wykorzystuje i na ile skuteczne okazują się być.

Prosimy o wzięcie udziału w tej krótkiej (obiecujemy) ankiecie i podzielenie się swoim doświadczeniem. Dla każdego, kto weźmie udział w losowaniu kart podarunkowych o wartości 250 dolarów. Z góry dziękujemy za udział i miej oczy otwarte na więcej informacji o tej serii treści!