Dallas Firm Nicholas Montgomery łączy się z Travisem-Wolffem

autorstwa Jasona Bramwella, Staff Writer

Firmy księgowe Nicholas Montgomery, LLP i TravisWolff, LLP z siedzibą w Dallas zakończyły fuzję 2 grudnia, według urzędników z obu firm.

Firmy będą działać pod nazwą TravisWolff, a zespół Nicholasa Montgomery’ego, składający się z sześciu partnerów, dwunastu kierowników, księgowych i asystentów administracyjnych, będzie pracował w biurze TravisWolff w Dallas, zwiększając liczbę pracowników TravisWolff do ponad 100.

Ken Travis, partner założyciel TravisWolff i prezes zarządu, powiedział w pisemnym oświadczeniu, że obie firmy od pierwszego spotkania wiedziały, że ich kultura i zaangażowanie w obsługę klienta będą doskonale pasować.

“Z ponad 60 procentami naszych profesjonalnych pracowników CPA, TravisWolff ma utalentowany personel do obsługi klientów o złożonych i, czasami, międzynarodowych potrzebach”, Travis powiedział. “Nasza fuzja z wybitnymi ludźmi Nicholasa Montgomery’ego sprawia, że nasza połączona firma zapewnia wyjątkowe możliwości dla naszych pracowników, klientów i naszej społeczności”.

Założony w 1987 roku przez Kennetha Nicholasa i Samuela Montgomery’ego, Nicholas Montgomery świadczy usługi audytorskie, podatkowe i doradcze dla przedsiębiorstw będących własnością przedsiębiorców, osób fizycznych o wysokich dochodach i organizacji non-profit.

“Trudno jest opisać słowami poziom podniecenia i energii personelu Nicholasa Montgomery’ego wynikający z fuzji z Travisem Wolffem”, powiedział Steve Flanagan, partner Nicholasa Montgomery’ego w pisemnym oświadczeniu. “Komplementarny charakter naszych firm był zniewalający i mocno wierzymy, że fuzja z TravisWolff wzmocniła każdą z naszych zdolności do obsługi naszych klientów w przyszłości”.

Ken Travis i Ed Wolff założyli niezależną firmę księgową i doradczą w 1991 roku, która oferuje pełen zakres usług ubezpieczeniowych, podatkowych i konsultingowych dla “nowo powstających firm, firm o ustalonej pozycji oraz osób i rodzin odnoszących sukcesy”, jak podaje strona internetowa TravisWolff. Ponadto, firma świadczy specjalistyczne usługi w następujących obszarach:

  • Wspólne konsultacje rozwodowe
  • Planowanie odszkodowań i świadczeń
  • Audyty programu świadczeń pracowniczych
  • Planowanie zagospodarowania przestrzennego
  • Planowanie wyjść
  • Rachunkowość kryminalistyczna
  • Audyt IT
  • Usługi w zakresie sporów sądowych i doradztwa transakcyjnego

TravisWolff obsługuje klientów średniej wielkości w całym Teksasie i, jako członek Moore Stephens International Ltd., rozszerza swoje usługi na przedsiębiorstwa działające na rynku globalnym, firma zauważyła.