Demistyfikacja giełdy 1031

Giełda 1031 pochodzi z Internal Revenue Code 1031 i jest najczęściej wykorzystywana w branży nieruchomości, ale może być również wykorzystywana z aktywami biznesowymi, o których Twoi klienci powinni wiedzieć.

Jeśli kiedykolwiek handlowałeś swoim samochodem, to w zasadzie właśnie dokonałeś podobnej wymiany.Na przykład, jeśli pojazd, którym handlowałeś nie miał dołączonych żadnych banknotów, dostałeś 4000 dolarów za wymianę. Te 4000 dolarów zostałyby dodane do podstawy nowego samochodu. Wyobraźcie sobie, że na większą skalę.

Zasadniczo istnieją cztery różne rodzaje wymian typu 1031, przy czym najczęstszy z nich został szczegółowo wyjaśniony poniżej.

Równoczesna wymiana polega na tym, że obie strony wymieniają się czynami, a wszystko jest załatwione. To jest prawdziwa, podobna wymiana. Jednak tak naprawdę nigdy nie są one takie proste.

Zazwyczaj ktoś, kto chce zrobić 1031 Exchange będzie musiał znaleźć wykwalifikowanego pośrednika (QI). Po zamknięciu pierwszej nieruchomości, QI przejmie w posiadanie gotówki i zatrzyma ją.

Osoba, która sprzedała nieruchomość, ma 45 dni na zidentyfikowanie do trzech nieruchomości do rolowania wpływów ze sprzedaży nieruchomości. Dlaczego trzy nieruchomości? Ponieważ transakcje upadają. Po zidentyfikowaniu nieruchomości, masz 180 dni lub termin złożenia zeznania podatkowego, w tym przedłużenia, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, aby wejść w posiadanie nieruchomości.

Nie istnieją żadne przepisy, które by to oficjalnie stwierdzały, ale wiele spraw w Sądzie Skarbowym mówi o konieczności posiadania nowej nieruchomości przez co najmniej dwa zeznania podatkowe przed ponownym jej oddaniem.

I co wtedy naprawdę osiągnąłeś? Nie uniknąłeś zysków kapitałowych, tylko je przedłużałeś. Teraz być może mógłbyś wymienić jedną nieruchomość na inną, czyli wynająć drugą.

Możesz wtedy zrobić 1031 w swoim wymarzonym domu, wynająć go na dwa lata i zamienić na osobistą rezydencję. Jeśli mieszkałeś tam przez dwa z ostatnich pięciu lat, a następnie sprzedałeś go, pod warunkiem, że zarobisz mniej niż 250.000 dolarów, jeśli jesteś osobą samotną lub 500.000 dolarów, jeśli jesteś żonaty, wtedy unikasz podatku od zysków kapitałowych.

Istnieją inne sposoby na uniknięcie zysków kapitałowych ze sprzedaży przedsiębiorstwa lub nieruchomości. Możesz założyć nieodwołalne zaufanie, które przejmie w posiadanie nieruchomości. Ostatecznie, otrzymasz pieniądze poprzez sprzedaż ratalną.

Ponieważ w dużej mierze kontrolujesz płatności z funduszu powierniczego, kontrolujesz również czas realizacji zysków kapitałowych. Następnie w pewnym momencie możesz sprzedać nieruchomość w ramach trustu i anulować notę ratalną. To musi być zrobione poprawnie, ponieważ istnieje kilka spraw sądowych, które odnoszą się do tej właśnie kwestii.