Dokładne cele umów CPA z doradcami w nowej ofercie Dokładne cele umów CPA z doradcami

Exact Software wprowadziła Exact Online for Accountants, produkt oparty na technologii chmury obliczeniowej, którego celem jest umożliwienie księgowym usprawnienia zarządzania projektami i usprawnienia współpracy z klientami.

Amerykańskie firmy CPA mogą teraz zarejestrować się, bez abonamentu, w programie limitowanej edycji Exact Online dla księgowych.

Exact Online for Accountants pozwala firmom CPA na to:

  • Przeglądaj i edytuj dokumentację biznesową klienta.
  • Ciągłe monitorowanie informacji biznesowych, tworzenie automatycznych wyjątków i ostrzeżeń w razie potrzeby.
  • Przeglądanie danych o klientach w szerokim zakresie operacji biznesowych, aby lepiej zrozumieć, co dzieje się w skali makro i potencjalnie świadczyć usługi doradcze.

âDzisiejszy krajobraz rachunkowości jest bardzo konkurencyjny i kluczowym czynnikiem utrzymania klientów jest jakość usług firmy â nie chodzi już o tradycyjne usługi księgowości okresowej, chodzi o tworzenie długoterminowej wartości,â” Dave Lechleitner, dyrektor marketingu produktów Exact U.S. Cloud Solutions, powiedział w oświadczeniu. Zróżnicowanie ich oferty usług może przyciągnąć nowych klientów, a nasze rozwiązanie daje firmom CPA możliwość zrobienia tego z powodzeniem. Postrzegamy Exact Online for Accountants jako produkt, który nie tylko ułatwi życie księgowym, ale również umożliwi im prawdziwy rozwój ich działalności.â”

Firmy, które wykupią abonament w Exact Online dla księgowych, będą miały również dostęp do szkoleń i rynku Exact Online. Rynek umożliwia małym przedsiębiorstwom, które potrzebują księgowego lub CPA, wyszukiwanie według lokalizacji geograficznej lub obszaru specjalizacji.

Aby dowiedzieć się więcej o programie lub uzyskać dodatkowe informacje odwiedź www.exactonline.com/contact

.