Doroczna konferencja ASWA: Połącz. Awans. Ołów.

American Society of Women Accountants (ASWA) ogłosiło swoją doroczną konferencję na temat rachunkowości i finansów kobiet w 2012 roku – “Connect. Advance. Ołowiu.” Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 października 2012 w hotelu Sheraton San Diego i Marina w San Diego, w Kalifornii.

Oprócz najlepszej oferty edukacyjnej, konferencja oferuje niezrównane możliwości rynkowe, rekrutacyjne i sieciowe z ponad 400 decydentami z branży księgowej i finansowej.

Konferencja ASWA jest główną konferencją księgowo-finansową dla kobiet. Uczestnicy mogą zarobić do dwudziestu trzech godzin na ustawicznym kształceniu zawodowym w celu wsparcia rocznego wymogu utrzymania licencji CPA.

Poza działalnością edukacyjną, działania konferencyjne obejmują tworzenie sieci kontaktów, rozwój przywództwa, fundraising dla Fundacji Edukacyjnej ASWA w celu wsparcia stypendiów oraz uznanie liderów w tej dziedzinie poprzez nagrody ASWA Excellence in Accounting & Finance Awards 2012 oraz CPA Practice Advisor ‘s 20 Most Powerful Women Awards.

“Spotkanie specjalistów w dziedzinie księgowości i finansów z całego kraju jest ważną szansą dla kobiet w branży wciąż zdominowanej przez mężczyzn na najwyższych szczeblach”, powiedział Lee K. Lowery, CAE, Dyrektor Wykonawczy ASWA. “Nasze sesje informacyjne, panel liderów ds. różnorodności oraz sesja poświęcona negocjacjom dają tym specjalistom możliwość zdobycia wykształcenia i nawiązania kontaktów, dzięki którym będą mogli rozwijać swoją karierę i stać się liderami w tej dziedzinie”.

ASWA składa podziękowania sponsorom konferencji w 2012 roku za ich wsparcie:

Sponsor Platynowy

MassMutual Financial Group

Sponsorzy złota

Ledgent

Bank Unii

Brązowe Sponsorzy

Crowe Horwath LLP

Merrill Lynch

Sponsor ścieżki edukacyjnej

Financial Executives International (FEI)

Więcej informacji na temat dorocznej konferencji dla kobiet zajmujących się księgowością i finansami w 2012 r. można znaleźć na stronie internetowej ASWA.

Źródło: Komunikat prasowy ASWA