Dowiedz się, ile faktycznie kosztują Twoje platformy oprogramowania księgowego.

Avii, praktyczna platforma zarządzania dla firm doradczych w zakresie podatków, audytu, doradztwa, zgodności i zarządzania, opublikowała dzisiaj Kalkulator oprogramowania księgowego – bezpłatne narzędzie do oszacowania kosztów platformy księgowej i związanych z nią funkcjonalności aplikacji SaaS.

Chociaż firmy z łatwością śledzą swoje tradycyjne koszty IT, ich zespoły często nie mają dostępu do wielu innych, niezależnie licencjonowanych systemów oprogramowania SaaS. Wiele praktyk polega na migracji do pakietów lub platform księgowych, które łączą potrzebne funkcje w jedną tablicę rozdzielczą lub interfejs. Gdy programowi brakuje funkcjonalności lub gdy konkretny klient wymaga zewnętrznego programu, takiego jak Box, Dropbox lub Microsoft OneDrive, wielu konsultantów po prostu zapisuje się do nowej usługi subskrypcji oprogramowania, aby sprostać wymaganiom.

Dane generowane przez Kalkulator oprogramowania księgowego są prywatne dla użytkowników indywidualnych. Ponadto, od teraz, co najmniej do 1 czerwca 2020 roku, Avii dostarcza pełną wersję Avii Workspace bezpłatnie dla maksymalnie 25 wewnętrznych użytkowników firmowych z możliwością przechowywania danych do 1GB i nieograniczoną liczbą użytkowników klienckich.